Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] AWX 1,9 TDI 200KM i moze troche wiecej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mam program na 180km w swojej a4 ale mam ciagle malo zamierzam wyminiec turbo z awx na arl ,pompki i IC oto pytanie dowiedzialem sie ze bedzie pasowac bez problemu ale wraz z kolektorem od arl sama turba nie spasi trzeba przerabiac kolektor w przypadku awx zastanawiam sie czy nie dac jakies lepszej turby,pompek i ic chodzi mi o wydajnosc macie jakies propozycje :mysli: moze jakas mieszanka wybuchowa :chytry:

Opublikowano

Wal do adamooo. On ma >200KM w swoim "RS4" AWX'ie

Opublikowano
  • Autor

adamoo zglos sie

Opublikowano

180KM Ci brakuje powiadasz :mysli: A ile NM?

Opublikowano
  • Autor

430

Opublikowano

no to ktos ostro dal do pieca z tymi 430 Nm :)

odrazu kup sprzegło :)

bo jesli masz 180 PS tylko po programie to ja nie wiem co to za pajac robił chyba Masters :)

i z dołu idzie jak zły a nie ma efektu

daj jakis wykres ??

Opublikowano

Przy modach jakie planujesz to dobrze by było jak by program pod te mody pisał Rogal a nie Ty...

Opublikowano

Martin powiedz coś więcej na temat tego swojego programu. I gdzie mierzłeś osiągi? Masz jakieś wykresy z hamowni ?

Opublikowano

ja to sie zatanawiam jak te 430 niutona jezdzi w osce ... i jezeli jezdzi to czy jest sens robic wiecej ... moze lepiej zejsc z nim do 400 i poprowadzic go bardziej płasko ... [a to wiaze sie z wymiana pompek,turbo i IC-ka]

p.s z tego co wiem to wykres podobno jest i chyba ma byc udostepniony ... :wink4:

p.s 2 takie wartosci i bez quattro .... moze lepiej zamienic na auto w q ....

p.s 3 .. tutaj masz projekt w osce na 200 PS 410 Nm ...

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ajm_koncepcja_na_dlubniecie_parcha-t38351.0.html

moze cos wybierzesz ...

Opublikowano

no naprawde jestem pełen podziwu

ze z takimi wartościami da sie jezdzic

Opublikowano

no naprawde jestem pełen podziwu

ze z takimi wartościami da sie jezdzic

alv mial 400 i jezdzil ... :wink4:

Opublikowano

no naprawde jestem pełen podziwu

ze z takimi wartościami da sie jezdzic

alv mial 400 i jezdzil ... :wink4:

no wiesz 400 to nie 430 albo 450 :)

:cool1:

ale te 400 moze bardziej płasko było poprowadzone :P

a tu u kolegi nie ma jak sprawdzic chyba ze ma hamownie w domu albo wyliczy jakos z logów czy cos :)

wtedy by sie zorbiło przebieg krzywej i by sie zobaczyło

bo jak to ma 430 NM to ma kopa zmiejsca i turbo uwazam ze dostaje tak po pupie ze to szok a do tego sprzegło i przeguby

takie rzeczy trzeba robic z głową sam o tym wiesz :P

Opublikowano
  • Autor

cuber mial 417 i nie narzekal moze troszke przesadzilem z tym 430 i 180KM mysle ze pod te osiagi mysle 175-180 a moment 424-430 jade na hamownie sprawdzam programy na swoim pazdziochu[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 13:26_________________________________________________spanky widzial moje mapy wiec moze cos powiedziec :rolleyes:

Opublikowano

no naprawde jestem pełen podziwu

ze z takimi wartościami da sie jezdzic

alv mial 400 i jezdzil ... :wink4:

no wiesz 400 to nie 430 albo 450 :)

:cool1:

ale te 400 moze bardziej płasko było poprowadzone :P

a tu u kolegi nie ma jak sprawdzic chyba ze ma hamownie w domu albo wyliczy jakos z logów czy cos :)

wtedy by sie zorbiło przebieg krzywej i by sie zobaczyło

bo jak to ma 430 NM to ma kopa zmiejsca i turbo uwazam ze dostaje tak po pupie ze to szok a do tego sprzegło i przeguby

takie rzeczy trzeba robic z głową sam o tym wiesz :P

bedzie wykres ,bedziemy gadac ...

co do wartosci ... widac chcial miec koks i ma [tak napisal sobie soft] - jego auto ... :evil:

Opublikowano
  • Autor

mam ale inny wykres dzisiaj go znalazlem ciagle cos grzebie z mapa udoskonalam i bedzie na dniach mysle

Opublikowano

To czekamy w takim razie na wykres bo ja tez jestem w tej grupie, która nie uwierzy jak nie zobaczy wykresu :wink4::cool1:

Opublikowano

co z tego ze Cuber miał, jak po jakims czasie trzeba było turbo wymieniać :wink4:

jesli faktycznie okaze sie ze takie parametry masz u siebie w aucie na serii to wcale nie zadroszcze :)

idz na jakosc, nie na ilosc :good:

Opublikowano
  • Autor

panowie to jest oscylowana wartos bedzie wykresik beda wartosci nie zapeszac

Opublikowano

co z tego ze Cuber miał, jak po jakims czasie trzeba było turbo wymieniać :wink4:

jesli faktycznie okaze sie ze takie parametry masz u siebie w aucie na serii to wcale nie zadroszcze :)

idz na jakosc, nie na ilosc :good:

panowie .. jego auto jego sprawa ... !!!

martin pisze ze eksperymentuje z mapami [a jest co tam zmieniac] i ma swiadomosc co sie moze zesrac ... :kox:

Opublikowano
  • Autor
:tongue4: wlasnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.