Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z domykaniem szyb


Strzelam

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

od niedawna posiadam Audi A4 B5 97r 1.9 tdi ahu.

Ostatnio kupiłem sterownik centralnego zamka marki Blow.

Prawie wszystko jest ok, poza jednym mankamentem...

Przy otwieraniu i zamykaniu auta z pilota, od czasu do czasu (czasami kilka razy jest ok, potem znowu nie tak jak powinno), otwierają się szyby, nie przytrzymuje przycisków na pilocie, jest to pojedyncze kliknięcie...

Najciekawsze jest to, że kabel od sterowania domykaniem okien nie jest w ogóle podłączony...

Przy podłączaniu, sugerowałem się tym, http://a4-klub.pl/index.php?/topic/31256-montaz-sterownika-centralnego-zamka-z-pilota/i wydaje mi się, że wszystko podłączone jest tak jak w poście, ale pomimo tego, dosyć często wraz z otwarciem auta otwierają się szyby i podobno przy zamykaniu, szyby jeśli są otwarte zostają zamknięte...

Centralny jest oryginalny, pneumatyczny.

Jest ktoś w stanie coś doradzić co dalej zrobić z tym patentem?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sterowniku jest pewnie zworka z wyborem czasu, w którym jest aktywny impuls otwierający i zamykający. Przeczytaj instrukcję i zmień ustawienie tej zwory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę właśnie wróciłem z autka, zworka jest jak najbardziej, ale przełożenie jej w dowoloną pozycję za wiele nie zmienia... aktualnie ją wyjąłem i zmiany w zasadzie też nie ma... Gdy szyby są otwarte na maxa, po naciśnięciu guzika zasuwają się do 4/5 długości, gdy są zamknięte na maksa, otwierają się do 1/5 wysokości...

Teraz też zauważyłem, że gdy kliknę przycisk otwierania czy zamykania 2 albo 3 razy to szyby pozostają w nienaruszonej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...