Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BKE] Możliwość zaprogramowania samoczynnego domykania elektrycznych szyb


pwrlax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie mam takie pytanie odnośnie możliwości zaprogramowania domykania elektrycznych szyb a mianowicie: czy jest możliwe takie przeprogramowanie aby w przypadku kiedy szyby są otwarte i zamykam auto szyby się same domknęły? Wiem, że jest funkcja, że jeśli przytrzymam w kluczyku przycisk zamykania to szyby sie dosuną ale jest to nie za bardzo wygodne- wolę samoczynne dosuwanie po zamknięciu auta. Jeśli jest to proszę o info na temat wartości jaką muszę dodać w układzie komfortu.

Z góry dzięki za info, :hi: :hi: :hi:

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

możę to pomoże......

+000064 - Komfortfunktion über Funk / Comfort function over radio / zamykanie i otwieranie szyb/szybra pilotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

możę to pomoże......

+000064 - Komfortfunktion über Funk / Comfort function over radio / zamykanie i otwieranie szyb/szybra pilotem

Ale to nie jest domykanie, tylko zamykanie/otwieranie :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

możę to pomoże......

+000064 - Komfortfunktion über Funk / Comfort function over radio / zamykanie i otwieranie szyb/szybra pilotem

Ale to nie jest domykanie, tylko zamykanie/otwieranie :no:

No ok, ale jaka jest różnica [zamykanie-domykanie] :mysli:

generalnie chodzi o to,żeby autko zamkneło się całe :wink4: łącznie z szybami i ew.dachem....

Pozdrawiam

Witam,

Panowie mam takie pytanie odnośnie możliwości zaprogramowania domykania elektrycznych szyb a mianowicie: czy jest możliwe takie przeprogramowanie aby w przypadku kiedy szyby są otwarte i zamykam auto szyby się same domknęły

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykanie to nacisniecie i trzymanie wcisnietego przycisku do momentu pelnego zasuniecia. Taka funcje opisałeś (nawet to testowalem u siebie). Natomiast domykanie to nacisniecie i odpuszczenie a szyby same sie domykaja. Tego nie moglem znalezc i wydaje mi sie ze trzeba dokupic modul do domykania. Ale moze niech jeszcze ktos sie wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykanie to nacisniecie i trzymanie wcisnietego przycisku do momentu pelnego zasuniecia. Taka funcje opisałeś (nawet to testowalem u siebie). Natomiast domykanie to nacisniecie i odpuszczenie a szyby same sie domykaja. Tego nie moglem znalezc i wydaje mi sie ze trzeba dokupic modul do domykania. Ale moze niech jeszcze ktos sie wypowie.

Chyba kolega ma racje :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t8107.0.html;highlight=domykanie+szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

możę to pomoże......

+000064 - Komfortfunktion über Funk / Comfort function over radio / zamykanie i otwieranie szyb/szybra pilotem

Witam to nie ten parametr- ten juz mam ujety w kodzie. Możej jednak jest coś innego, widzę wiele innych mniej potrzebnych funkcji a takiej nie ma. :wallbash::disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji w standardzie, natomiast są alarmy współpracujące z oryginalnym kluczykiem (np. SEO o ile wiem), które za pojedyńczym naciśnięciem realizują funkcję o którą ci chodzi. Jedynym więc wyjsciem jest zainwestowanie w taki alarm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...