Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ważna sprawa...gradobicie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolegów.

Moje audi dopadło dziś coś strasznego gradobicie.

Pognieciony dach maska tylna klapa rozbita szyba przednia.

Znalazłem na allegro przyssawke do wyciągania wgnieceń. Podobno do 15kg myślę że dało by to sobie radę. Ktoś może z tego korzystał ma jakąś opinie.czy może lepiej odrazu kupić zestaw pdr z klejem.

Warsztat za tą usługę powiedział mi ponad 3 tyś więc to raczej nie wchodzi w grę,chyba że nie będzie wyjścia

Opublikowano

najgorzej to dach... samemu tego nie wyciagniesz tak zeby przywrocic stan poprzedni. maske/tylna klape moze w kolorze na allegro poszukaj a dach niech wyjmie warsztat. ja polecam http://dufal.pl/z Katowic. "Podobno" wyciagają nowe auta które jechały na tirze do salonu i dopadł je grad :) nawet sladu na nich nie ma

Opublikowano

A coś mówili w TV o gradobiciach, żeby auta chronić itp. Szkoda, że Cię to spotkało.

Edytowane przez BF10

Opublikowano

Tez mnie dopadło gradobicie parę lat temu nie życzę tego nikomu. Dach maska pokrywy silnika i bagażnika lewa strona auta nawet słupki A ,miały wgiecia .Szyba przednia do wymiany miałem. Kupiłem tez taki zestaw do wyciągania wgnieceń. Szkoda kasy na . Na pewno masz AC to ci zapłacą za szkody mnie wypłacił dałem malować wyszło taniej było to starsze auto. Ale nowsze auto to bym dał wyciągać .

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wiele tym zestawem nie zdzialasz.

Lepiej kup elementy wymienne w kolorze a do naprawny pozostanie sam dach.

Opublikowano

Ja miałem ok180 niewielkich dołków na 2 letnim Golfie i wyciągnęli to ładnie,zostały tylko dwa na słupkach.Z tym że nie był to taki grad co by szyby bił

Edytowane przez Rabbi

Opublikowano

Pokazywali co tam się działo. Naprawdę spory ten grad był. Ja bym chyba wziął cokolwiek i pobiegł auto przykrywac heh.

Opublikowano

Witam. Jeśli jest pan zainteresowany naprawą w rozsądnej cenie, proszę wysłać zdjęcia na maila [email protected]. Zajmuję się naprawą wgnieceń bez konieczności lakierowania. Pod koniec tygodnia będę w Kłodzku, mogę do pana podjechać i oszacować szkodę .Pozdrawiam PDR AUTO FIX

Opublikowano
  • Autor

A coś mówili w TV o gradobiciach, żeby auta chronić itp. Szkoda, że Cię to spotkało.

Kolego gdybym zdążył to bym schował.to trwało sekundy, wyjechałem jedynie między budynki. To daszki z tych bloków trochę osłoniły porównując do sąsiadów.

Pokazywali co tam się działo. Naprawdę spory ten grad był. Ja bym chyba wziął cokolwiek i pobiegł auto przykrywac heh.

Kolega przykrył dywanem i powiem ze u niego to gorzej wygląda ma tego więcej. Chyba dlatego że ta blacha wtedy ni spreżynuje

Spróbuję skontaktować się z kolegą od tego pdr jeśli jednak ceną mnie zabije. To będę szukał elementów w kolorze. Będzie napewno trudno... Ale innego wyjścia nie mam. Dziękuję kolegom za opinie jutro wrzucę tu parę zdjęć

Opublikowano

Działaj kolego, przykra sprawa Ci się przytrafiła :( Powodzenia !

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Tez mnie dopadło gradobicie parę lat temu nie życzę tego nikomu. Dach maska pokrywy silnika i bagażnika lewa strona auta nawet słupki A ,miały wgiecia .Szyba przednia do wymiany miałem. Kupiłem tez taki zestaw do wyciągania wgnieceń. Szkoda kasy na . Na pewno masz AC to ci zapłacą za szkody mnie wypłacił dałem malować wyszło taniej było to starsze auto. Ale nowsze auto to bym dał wyciągać .

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Niestety nie mam AC jedynie ubezpieczenie szyb.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.