Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Magią świąt ..szał prezentów..czyli co kupić pod choinkę ??


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

z kukułką :decayed: ...tak wchodząc w tematy zegarków i pewnie wkrótce biżuterii... to raczej odradzam zakupy w aparcie :gwizdanie: ... a zegarek też dobry pomysł....tyle że nie taki zwykły..polecam coś co jest zegarkiem, a zarazem ładną , gustowną bransoletką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegarek to dobry pomysł ..tylko napewno nie na bransolecie bo dostała taki rok temu od moich rodziców :gwizdanie:

Myślałem o takim na skórzanym paseczku .. np. Fossil :naughty:

..ale tu dochodzą zabobony :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem takie http://allegro.pl/item493860703_cazki_nozyczki_zestaw_do_manicure_solingen.html i takie http://allegro.pl/item493876153_cazki_nozyczki_zestaw_do_manicure_solingen.html ... a tu jeszcze kilka prezentów zostało do kupna...a wyplaty drugiej juz nie bedzie :gwizdanie:

nie znam sie na zegarkach..ale wydaje mi sie ze jesli twoja dziewczyna lubi sie stroic :) to jakbys jej kupil taki dobry zegarek - bransoletkę to by Ci na pewno ładnie podziękowała :decayed: .... no ale jak wolisz na skórce to czemu nie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegarek to dobry pomysł ..tylko napewno nie na bransolecie bo dostała taki rok temu od moich rodziców :gwizdanie:

Myślałem o takim na skórzanym paseczku .. np. Fossil :naughty:

..ale tu dochodzą zabobony :polew:

jakie znowu zabobony :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak z zegarkiem.... ale butów ponoc sie nie kupuje.. bo druga osoba odchodzi...rekawiczek...bo robi papa....z zegarkiem...to moze szybciej czas sie konczy.... ale szczerze powiem ze jakbym wierzyl w takie bzdury to bym chyba nic nie kupil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie znowu zabobony :shocked:

A sa takie ..np. nie przechodzi sie między rozdzielonymi słupami bo się nigdy nie "umoczy" :polew:

Zegarek ..to chyba odliczanie czasu ...ect.. :naughty: Ja tam nie biore takich motywów pod uwagę..kupiłem juz kobiecie pare par butów i nic :tongue4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie puszcza się bąków pod wiatr :polew: :polew: :polew::wink4: bo... :decayed:

ps. sorry jakoś mnie tak wzięło :gwizdanie: :decayed:

a co do prezentów dla faceta...to polecam jakiś dobry firmowy sweterek... ja od jakiegos czasu zaopatruje sie w sweterki firmy "Lerros" ewentualnie "cottonfield" ceny są nie wygórowane (chociaż cottonfield do tanich nie nalezy niestety) a sweterki świetnie się trzymają i na prezent dla goscia z klasą ;) są jak najbardziej ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli sweterek to Tommy Hilfiger , Ralph Lauren to są mocne i konkretne ciuchy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak...tyle że ceny ostro pojechane... na 400-600 trzeba się szykować... a za ten Lerrosa 200-300 i są na prawdę ok :good: , cottonfield tez sie nie oszczedza i na conajmniej 400 trzeba sie nastwic... mowa oczywiscie o swetrach troszke grubszych, takich na teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań ..zobacz sobie na allegro masz ogrom tych ciuchów ..ludzie przywożą na masę z UK .. :naughty:

U nas na Tommego masz 300 % marżę :evil:

Co lepsza ..swetry w Factory Outlet w Warszawie.. TH ..zaczynają sie od 100 zł :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allegro i te wszystkie oryginały :gwizdanie: , w tych outletach też niezły siet sprzedają... ja tam jednak wole sprawdzone sklepy jeśli chodzi o takie rzeczy...ewentualnie sprawdzonych sprzedawców internetowych.... a do Tommiego to mnie nie ciągnie :wink4: , żygać mi się chce na tego tommiego... made in turky albo egypt tam tego jest pełno na każdym kroku... ludzie jeżdżą i ściągają , podobnie jak lacoste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..racja podróbek jest masę ...dlatego trzeba mieć sprawdzonego dostawcę :naughty:

Lacoste to juz tak walą na podróbie , że na stadionie drechy to jak kupują to całą paletę kolorów :polew:

Jeśli chodzi o Made in Egypt..i jesli faktycznie są tkane z bawełny Egipskiej to tylko brać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupuje perfumy w wolnocłowej :wink4:

..ale widze, że dobrą ma cenę na te których używam :naughty::good:

Tylko to woda toaletowa .. :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoł :) ale mi zaimponowałes tym TH, kocham te ciuchy

Ja tam nie powiem aby mnie wszystkie pociągały ..ale marka sama w sobie robi dobre ciuszki :wink4:

Napewno brylują w porównaniu z takimi szmatami jak Zara , H&M i reszty badziewia :good:

Minus to cena w PL :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

ja chętnie , ale niestety nie ma tego co chce i jutro będę musiał jechać przepłacić :confused4:

hehe nie wszystko jest wystawione, allegro to złodzieje jeśli idzie o prowizje, jak czegoś nie ma zawsze warto napisać pw, jak nie ma na miejscu mogę zamówić i do tygodnia będzie :evil:

Robert :notworthy: :notworthy: :notworthy: i szacun :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chętnie , ale niestety nie ma tego co chce i jutro będę musiał jechać przepłacić :confused4:

hehe nie wszystko jest wystawione, allegro to złodzieje jeśli idzie o prowizje, jak czegoś nie ma zawsze warto napisać pw, jak nie ma na miejscu mogę zamówić i do tygodnia będzie :evil:

Robert :notworthy: :notworthy: :notworthy: i szacun :good:

:embarrassed:

Dokładnie tak jak piszesz nie mozna wszystkiego miec wystawionego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pomysłów ode mnie:

- ciepły szlafroczek

- pi(d)żamka

- minitermofor w "sweterku" z serduszkiem lub choinką itd.

- microtermofor (Bałwan z płynem, po zanurzeniu w ciepłej wodzie grzeje przez 0,5-1 godz. jako wsadka np. do rękawiczek :>)

- kask z miejscem na dwie puszki i orurowaniem :polew:

- głośniki do empetrójki w kształcie skórzanego miśka (głośniki w stopach)

(gadżety te widziałem w Arkadii w this&that + tysiąc innych pierdół)

- gierka na PS3/PC/Xbox itd, np. nowy NFS

- alu 17"

I to chyba na tyle na chwilę obecną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...