Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Magią świąt ..szał prezentów..czyli co kupić pod choinkę ??


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

NFS jest cieńki nowy :tongue4:

Cieńszy od Pro...

Nieważne - zakupię i tak sobie, bo brakuje mi takiej gierki do pogrania.

Sorry za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kobiety dobrym prezentem będzie jeszcze ..jakaś modna ..markowa torebka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie ładny portfelik... do tej modnej markowej torebki :)

Dokładnie ..też przydatny prezent ...o ile osoba nie jest bardzo przyzwyczajona do portfela .. moj ojciec ma ten sam od 10 lat.. każdy inny jest albo za duży ..albo za mały :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spodnie z diesel'a (moje ulubione, najlepszy jeans i najladniej skrojony), pasek do dzinsow tez z diesela - najbardziej odjechane, koszule Pierre Cardin, niedrogie a efektowne i porzadne, spodnie materialowe tez (moze nie wszystkie, ale wiekszosc), sweterek z Cotonfielda czy TH nie do zdarcia, nie wiem czy daje sie krawat bo jesli tak to z H. Boss'a, moze kurtke na zime z Esprit'a (polecam bo porzadne), permuf od diora (zmyslowy), lub hugo "zolty"-elegancki, moze troszke za slodki. futeral na lapka jesli nie ma, kosmetyki do :audi: od :audi: , czy zestaw na zime. bilet na champions leage :kox:, czy Formule 1 :kox:, moze nawet nowe turbo :decayed:

dla kobiet fajnie szyla Victoria's Secret, jakos tak kobieco. ipoda, weekend w gorach, tygodniowy masaz :polew: (tu trzeba troszke poswiecenia), jakies zwierzatko, lyzwy.

dla mam - obrus, serwete na stol, robot kuchenny, bony na zakupy :decayed:

nb. jesli bedziecie dawac portfel to wlozcie do niego pieniazki co by nie dawac pustego i zeby kasiora sie 3mala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuję też np karnecik na siłownie dla chłopaka lub dla dziewczyny (o ile wiemy że uczęszczają :) ewentualnie jakieś przyrząd do ćwiczeń... w tym wypadku nawet skakanka licząca ilość skoków moze przynieść dużo radochy (kettler okolo 50-60zł), oczywiście inny sprzęt typu rowerek, stepper, orbitrek jeśli wcześniej druga osoba dawała nam jakieś znaki ze się przymierza do zakupu (chociaż to droższy prezent)..., dla dziewczyny bądź chłopaka karnet na solarium + kosmetyki do i po opalaniu na solarium ... możemy też drugiej połówce kupić cyfrową ramkę na zdjęcia (modne teraz), kosmetyczke...zarówno dla chłopaka (maszynka do golenia, balsamy pianki itd) jak i dziewczyny (perfumki, szminki, kredki, grzebienie, pilniczki....no i waciki :decayed: ) itd itp :)... dla babci oczywiscie moherowy berecik obowiązkowo z antenką + nowe radyjko na bateryjki :good: .... no i ogólnie radze przed wyborem zwrócić uwagę na zainteresowania danej osoby..będzie nam zdecydowanie łatwiej :)....aha no i oczywiscie bielizna... dla chłopaka dobre bokserki (cornette, atlantic), dla dziewczyny....rajstopy ze wzorkiem :), pidżamkę, haleczkę, może komplet bielizny.... jeśli ktoś daje się uwieść zimowemu szaleństwu..to moze nową czapkę i rękawiczki.... może nowe google.... mógłbym tak wymieniać w nieskończoność :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla mojej pani kupiłem kremik na cycuszki :polew: :polew: :evil: - lubi takie prezenty i już rano nie mogła się doczekać aż go użyje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem aparat :decayed: i to lustrzankę cyfrową :decayed:

Jaki :naughty:

Ja dostałem marynarkę i kurteczkę :wink4::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ..zdecydowałem ..kobiecie kupie MP3/MP4...bo ja zabrałem jej "sprzęcik" do samochodu ..a biedulką cały czas tkwi w strefie ciszy :tongue4:

..a wiem , że lubi słuchać ..wiec będzie w sam raz ... do tego jeszcze jakiś kurs Francuskiego na MP3 :kox:

Zostaje jeszcze mama i tata ... bratu to worek cementu na jednego muła do wyciskania ...i rękawice do walenia po twarzy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...