Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Faluje koło


Janis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio postanowiłem zamówić dystansy, nowe opony i dać je na wyważenie - (wulkanizator jest sprawdzony) Wszystko było OK na wyważarce, nie było problemów, później założyłem dysty 20mm i wkońcu mogłem moje piękne felgi ujrzeć w lusterku jak wychodza lekko z nadkola, niestety fajny widok szybko przeobraził się w zmartwienie. Koło tylne zaczęło falować jak bym miał koło w rowerze scentrowane - na boki. Kierownica nie bije, buda nie trzęsie ani nie wydaje niepokojących odgłosów. Kolega mi powiedział, że może złudzenie optyczne ponieważ troszkę nabłyszczyłem te opony nierówno - ale nie, przesiadłem się do samochodu innego i jechałem za swoim, widać ewidentnie jak koło faluje.
Dystansy są sprawdzone, proste, piasta ma nowe łożyska, nie ma luzu na kole, ponadto wymieniłem tuleje belki.
Dziwna sprawa, proszę o pomoc ponieważ to już sprawa bezpieczeństwa, mam chore misje że zaraz mi koło odpanie - dodam, że jadąc na starym mieście przez "kocie łby" strasznie wariuje te koło w lusterku, to nie drgania od lusterka na bank, koło się wygina jak plastelina. Dodam, że felgi to RS6 C5 Ronale - a wiadomo jakie ma masywne ramiona, więc nawet nie ma możliwości by to jakoś się wyginało fizycznie..

Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...