Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analizę logów 1Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Wrzucam logi do analizy bo mam wrażenie jakby auto "słabiej jechało". Motor 1Z, na wykresie 150km/350nm,

STATYCZNE:
DYNAMICZNE:
BS:
Opublikowano

Czy masz coś zrobione poza softem?? Turbo/wtryski/pompa ??

Opublikowano
  • Autor

Turbo, wtryski i pompa zrobiona ;) Turbo gt1549s, wtryski 216wzm i pompa AFN od Krzyśka z Nasielska


Aczkolwiek soft był robiony pod pompę ori 1Z, po wymianie pompy nie byłem na korekcie
Opublikowano

Wiele osób twierdzi, że pompa 1Z i AFN niczym się nie różnią - nie wiem, nie rozbierałem, nie mierzyłem. Pytałem o graty, bo przestraszyłem się, że ktoś Cię chyba bardzo nie lubi, robiąc taki soft pod turbinę ori 1Z;) No ale skoro to gt1549s to inna rozmowa! Nie wiem tylko, czy tak wysokie doładowanie do samego końca też nie jest lekkim przegięciem, ale niech się wypowiedzą fachowcy.

Opublikowano

doładowanie nie jest jeszcze duże :) pompa sie rózni korpusem gdyż w afna masz żebrowany a 1z jest gładki co wpływa na temp. paliwa, fala w afn jest wyższa i o ile sie nie myle to nastawnik nowszy:)

Opublikowano

doładowanie nie jest jeszcze duże :) pompa sie rózni korpusem gdyż w afna masz żebrowany a 1z jest gładki co wpływa na temp. paliwa, fala w afn jest wyższa i o ile sie nie myle to nastawnik nowszy:)

Z korpusem i nastawnikiem racja, pomyliłem z ahu-tu są identyczne jak w afn. Jeśli chodzi o falę, to czytałem kilka dyskusji na forum golfa, gdzie spece co to rozbierają wstawiali zdjęcia i pomiary, udowadniając że różnica między falami to mit. Ale jak mówię:ja tego nie sprawdzałem, powtarzam tylko co wyczytałem.

Opublikowano

1z ma de 015 a afn 110 wydaje mi sie ze anfa jest wyższa ale musze zmierzyć, a widziałeś moze jakieś mocne auto na fali de015? wszyszcy wsadaja de110 czyli wsumie musi miec to znaczenie i jest inna charakterystyka fali co wpływa na ilosc paliwa, nie pamietam ale skok fali może sie różnić

Opublikowano

1z ma de 015 a afn 110 wydaje mi sie ze anfa jest wyższa ale musze zmierzyć, a widziałeś moze jakieś mocne auto na fali de015? wszyszcy wsadaja de110 czyli wsumie musi miec to znaczenie i jest inna charakterystyka fali co wpływa na ilosc paliwa, nie pamietam ale skok fali może sie różnić

A pompa ahu? Jaka tam jest?

Opublikowano
  • Autor

Pany a coś odnośnie softu? :D Nie ma nic niepokojącego? Dym stał się dla mnie trochę dokuczliwy, przy bucie jest go trochę za dużo wg mnie :P Muszę jechać na korektę i dogadać wszystko ze spanky'im

Opublikowano

ahu ma taka sama jak 1z z tym ze nowsze ahu np 98r maja korpus żebrowany

dymu dużo bo paliwa dowalone:)

Opublikowano
  • Autor

Może dlatego że program był pod pompe 1Z która była już wysłużona i to było wszystko na co było ją stać? Czy jakieś inne teorie?

Opublikowano

Jak pisze Baca: zdecydowanie za duża dawka i tak jak mówisz, pewnie to ze względu na pompę jaką miałeś. No a może tez większe doładowanie by się przydało skoro Baca pisze, że 1,35b to na tę turbinę mało.

Opublikowano
  • Autor

Czyli nic tylko jechać na korektę i zobaczyć co to da ;)

Opublikowano

moze niech sie jakis tuner wypowie:)

Opublikowano
  • Autor

Tunerzy chyba za bardzo nie chcą komentować chipów konkurencji :P

Opublikowano

Możliwe :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Może jednak ktoś coś?

Opublikowano

doładowanie nie jest jeszcze duże :) pompa sie rózni korpusem gdyż w afna masz żebrowany a 1z jest gładki co wpływa na temp. paliwa, fala w afn jest wyższa i o ile sie nie myle to nastawnik nowszy:)

Z korpusem i nastawnikiem racja, pomyliłem z ahu-tu są identyczne jak w afn.

ahu ma fale de 015 a afn de 110

kalego do tego setu to turbawka mala

Edytowane przez krzysiek1606

Opublikowano

święte słowa turbo za małe :)

Opublikowano
  • Autor

Niestety albo stety to turbo puki co zostaje, zobaczymy co Spanky'iemu uda się ugrać po korekcie i tak musi już zostać. Trzeba szykować jakiś nowy projekt :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.