Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podwójny wydech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam takie pytanko[emoji2] moja audi to sline posiadam wydech tylko z jednej strony i chciałbym założyć podwójny z jednej i drugiej strony.moje pytanie jest takie czy dyfuzor sline na podwójny wydech pasuje p&p i co jeszcze trzeba zmieniać prześledzić tematy ale nic nie ma o zderzaku sline

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pasuje

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Potrzebujesz oczywiście wydech podwójny dyfuzor .uchwyt na druga stronę, osłonę termiczną

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Dołączę się do tematu jak można, posiada ktoś plany/schematy układu wydechowego właśnie podwójnego wydechu np. S4 - wystarczy od środkowego nawet ? Mam możliwość wykonania profesjonalnego wydechu z kwasówki, tylko poszukuje jakiś dobrych rysunków technicznych, ewe. Jak ktoś ma takie coś w HICAD, AutoCAD itp, mogę nawet zapłacić :)))

Zawartość dodana 14 minutes later
14 minut temu, Miras92 napisał:

Dołączę się do tematu jak można, posiada ktoś plany/schematy układu wydechowego właśnie podwójnego wydechu np. S4 - wystarczy od środkowego nawet ? Mam możliwość wykonania profesjonalnego wydechu z kwasówki, tylko poszukuje jakiś dobrych rysunków technicznych, ewe. Jak ktoś ma takie coś w HICAD, AutoCAD itp, mogę nawet zapłacić :)))

Ewe. Od 3.0 TDI,

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja będę robił to pod rzuce fotki.

Opublikowano

Dzięki :) też na dniach podeślę rysunki projektu, bo mam już jak trzeba giąć rury itp 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Czy ktoś posiada nr osłony termicznej, którą trzeba założyć po prawej stronie przy dołożeniu drugiego tłumika ?

Jak mocuje się taką osłonę ? Są tam otwory, wystające kołki itp ?

Jak zamocować mocowanie drugiego tłumika ? Trzeba cos wiercić ?

Opublikowano

Osłona termiczna prawa 8K0 804 172 . Wszystko pasi ,potrzebujesz tylko wieszak z gumą ,blaszki które podtrzymują osłonę. Poszukaj na forum jest opisane od A do z

Opublikowano
Godzinę temu, nygus069 napisał:

Osłona termiczna prawa 8K0 804 172 . Wszystko pasi ,potrzebujesz tylko wieszak z gumą ,blaszki które podtrzymują osłonę. Poszukaj na forum jest opisane od A do z

Dzieki serdeczne 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Masz tutaj cały opis kolegi WRC Laguna 

 

  • 1 rok później...
Opublikowano
W dniu 20.04.2017 o 18:45, Audicowy napisał:

Ja będę robił to pod rzuce fotki.

Można fotki?

 

W dniu 22.04.2017 o 23:57, Miras92 napisał:

Dzięki :) też na dniach podeślę rysunki projektu, bo mam już jak trzeba giąć rury itp 

Podrzucisz projekt?

 

W dniu 1.04.2017 o 23:47, Miras92 napisał:
Zawartość dodana 14 minutes later

Ewe. Od 3.0 TDI,

?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.