Treść opublikowana przez Miras92
-
Zamiana foteli z Avanta do Sedana
Siemanko koledzy, Przejarzałem posty w poszukiwaniu konkretnej odpowiedzi ,czy fotele z Avanta podejdą do Sedana w B8. Przednie fotele wiadomo ,że tak ale jak jest z kanapą ? U mnie w sedanie nie ma możliwości rozłożenia ,lecz w kanapie od większego brata jest.. Z góry dzięki,
-
Przednie zawieszenie problem
Była to przakładania
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Tzn. Z numerami 8K0105AJ oraz 8K0106AJ
-
Zaciski s4 b9
Chyba najszybciej uzyskam odpowiedź od Ciebie takie zaciski podejdą z 2.0 TDI rok 2012 177 KM quattro na swapa 320 do b8? Wszystko bd pasować??
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
A takie podejdą zaciski z 2.0 TDI rok 2012 177 KM quattro na swapa 320 do b8?
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Jutro przedzwonię ,a zobacz co tutaj kolega pisał. Myślisz ,że po prostu nie dopisał notki o dystansie ? http://www.spalacz.pl/nowe-przednie-tarcze-hamulcowe-i-klocki-audi-a4-b8
-
Wymiary hamulców w b8
Masz jakiś swapik na 320 ? Napisz do mnie kolego,
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
-
Jakie największe tarcze do 16-calowych alufelg ?
-
Przednie zawieszenie problem
Siemanko, mam pewne pytanko, czy jest jakaś część w zawieszeniu, która nie daje sobie poznać wizualnie , że jest zużyta tzn. Coś mi puka w przednim zawieszeniu, byłem na podnośniku nic do wymiany nie ma, mechanik jeździł autem też niby wszystko spoko, byłem na stacji diagnostycznej amorki igła..coś tylko gostek przebąknął, że to może być tuleja wahacza. Ktoś ma jakieś pomysły? Zadzwoniłem raz jeszcze do mechanika, zapytał się czy puka na równym czy tylko na nierówny / dziurach, u mnie jest ta druga opcja oraz pytanko zadał przy jakiej prędkości to się dzieje, odpowiedziałem, że 20-40 bo szybciej po wybojach nie jeżdżę, odpowiedział 80% amortyzator, Dzięki z góry za konkretne odpowiedzi, bo chcę ominąć zgadywankę i wymianę pół podzespołów zawieszenia,
-
Siedzenia z A5 sportback lift
Witam, Czy ktoś przełożył siedzenia z AUDI A5 SPORTBACK LIFT S-LINE do A4 B8 sedan wersja przedliftowa. Przednie siedzenia, kanapa tylna oraz boczki w 100% pasują? Pozdrawiam,
-
Siedzenia z A5 sportback lift
Witam, Czy ktoś przełożył siedzenia z AUDI A5 SPORTBACK LIFT S-LINE do A4 B8 sedan wersja przedliftowa. Przednie siedzenia, kanapa tylna oraz boczki w 100% pasują? Pozdrawiam,
-
Wysyłka zderzaka
Dzięki
-
Wysyłka zderzaka
Heja, wysłał ktoś zderzak firma kurierska? Muszę zamówić kuriera, aby odebrał od gościa mój nowo zakupiony zderzak, lecz nie wiem jaka firmę wybrać? Będę wdzięczny, za stronę www lub sposób gdzie będę mógł to wszystko zamówić online, bez obawy, że kurier paczki nie odbierze bo ma.np. Niesymetryczny kształt
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
80zł
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Co radzicie Panowie ,aby dla jednostki ,która ma przejechane 300tyś. km zmienić olej z 5w30 Motula na inny, np. półsyntety? Chyba najwyższa pora ?
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Tyle ,że cały wydech robiłem pod ten dyfuzor i powiększałem otowry w dyfusorze ,bo on nie jest przystosowany pod 4x90
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Tylko do Sedana , tak Ori
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Dzięki, łatwo nie było
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
- Lusterka RS4 kod lakieru.
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Te roztłoczenie robić na średnice wew.55 oraz 65, aby rury od wydechu weszły do środka roztłoczenia zgadza się? Bo we wcześniejszym poście pisał kolega o roztloczeniu na 58/68, tylko z to chyba podawał średnice zewnętrzna roztłoczenia , skoro średnice zewnętrzne rur od 2.0 ma 55mm a od 3.0 65mm. Potwierdziłby mi to ktoś, bo chcę wrzucać na maszynę rurę
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Można zrobić drugi otwór w tłumiku - ten zaślepiony, ktoś robił taki zabieg ?? Chodzi oczywiście o wydech 3.0
-
Jaja w postaci "GIGANTA" czyli UBEZPIECZALNIA PZU
Okey PZU wysłało mi wyrok prawomocny - kopie tego co dostali z sądu. Tak jak policja ,tak sąd skazał Pana M.. A ubezpieczyciel - Holownik wykonywał pracę związaną z działalnością. Brak odpowiedzialności z ubezpieczenia OC wskazanego pojazdu. Męczyć ich jeszcze ,czy zlecić to firmie sciągające i zakładające sprawy za 10% tego co wyciągną ?