Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miras92

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miras92

  1. Jest to dobra cena jak za ORI kpl. rozrząd ? http://allegro.pl/rozrzad-pompa-wody-audi-a4-8k-2-0-tdi-cr-caga-cagb-i5939524531.html Ile liczyć robocizny ? Pozdro, Dobra nie było tematu tutaj taki sam zestaw o 300zł taniej ,a 100zł drożej jak za zestaw z INA tylko ,że ORI macie: http://allegro.pl/rozrzad-pompa-vw-audi-seat-skoda-2-0tdi-cr-oe-i6225905114.html Szybkie pytanko jeszcze przed wymianą: Płyn chłodniczy mechanik wymienia z automaty przy rozrządzie ,czy trzeba się upomnieć ?
  2. Rzeczywiście ul. Witkiewicza 49/U-11 (za Lidlem), Zatem olej i filltry mam już załatwione Jeszcze dwóch rzeczy muszę się dowiedzieć ale to w innych działach, Dzięki, A tak jeszcze z czystej ciekawości ,czemu nie jest polecany CASTROL EDGE PROFFESIONAL LONG LIFE III 5W30 ?
  3. Miras92 odpowiedział(a) na piotr_1982 temat w 2.0TDI
    A jak z usunięciem EGR-u ? Myślę o tym, ponieważ leci mi z Niego,a błędów nie ma w silniku. Ktoś już coś podobnego robił ?
  4. Miras92 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Siemka powie mi ktoś co oznacza stwierdzenie : dziurka na intercooler'ze? Jak mogło do tej dojść i czy Intercooler należy wymienić ? Pozdro Bo ogólnie nie ma żadnych zmian w mocy, prowadzeniu itd
  5. prof. 55 masz zalecany przez producenta czy takie poprostu kupiłeś? Ja rozglądam się za 60. Sprawdzę zaraz te Twoje oponki jak wczęsniej Tobie je polecano
  6. Seria to padaczka. Jak chcesz to mam zdrowy setup 320/30 mm do Twojego auta. Siemka O jakim setupie mowa ?
  7. To co chyba zamawiać ?
  8. Witam, Przeczytałem posty od sierpnia i mam teraz ,krótkie pytanie jaki olej jest przez Was sprawdzony i polecany ( + ewe.filtr) : http://pro-choice.pl/a4-olej-filtr-a4-b8-olej-filtr-c-222_224_235_233.html Silnik 2.0 CAGA ,270k tys. Jeździ obecnie na 5w30 Dzięki za odp
  9. Witam kolegów, Które z niżej wymienionych polecacie? 1. Brembo http://allegro.pl/brembo-tarcze-klocki-przod-tyl-audi-a4-b8-a5-i5397931228.html 2. TRW http://allegro.pl/trw-tarcze-klocki-przod-tyl-audi-a4-b8-a5-314-300m-i6407334493.html Czy może coś innego znanego i poleconego ok.1000zl +/-. Kpl na P i T Dzięki za odp
  10. Witam kolegów, Jaki olej silnikowy polecacie do 2.0TDI kod silnika CAGA. Dotychczas był 5w30. Przebieg 270k km. W warsztacie polecili http://m.ceneo.pl/23819223 Cena +/-180zł. Pamiętam jak za olej płaciłem ok.400zł motula do innego autka, więc czy w/w olej będzie wporzadku?
  11. Siemka mam pytanie, ktoś miał lub poleca opony zimowe : http://allegro.pl/4-x-205-60r16-92h-dayton-dw510evo-nowa-dostawa-i6516119064.html Niby dobre opinie posiadają owe opony wśród użytkowników. Opony będę użytkowane przedeswssystkim do dalekich tras bez śniegu. Dzięki za odp Ja tam zimą zawsze trzymam mniejsze ciśnienie ale 2.4+ to zdecydowanie za dużo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.