Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jazda motocyklem bez prawa jazdy kat. A

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć ,

Panowie może ktoś z Was ma w rodzinie kogoś z policji i mógłby się dowiedzieć lub wie czy prawdą jest to jeśli kieruję motocyklem o poj. 600ccm i zatrzyma mnie policja , a mam tylko uprawnienia kat B to zapłacę 300zl mandatu, a nie 500? Wyczytałem tak w internecie na pewnym forum lecz chciałbym się dowiedzieć czy Ti prawda czy po prostu czyjas niewiedza :)

Opublikowano

Cześć ,

Panowie może ktoś z Was ma w rodzinie kogoś z policji i mógłby się dowiedzieć lub wie czy prawdą jest to jeśli kieruję motocyklem o poj. 600ccm i zatrzyma mnie policja , a mam tylko uprawnienia kat B to zapłacę 300zl mandatu, a nie 500? Wyczytałem tak w internecie na pewnym forum lecz chciałbym się dowiedzieć czy Ti prawda czy po prostu czyjas niewiedza :)

300 albo 500 zł mandatu i zakaz dalszej jazdy. Oczywiście następnego dnia możemy tak samo wsiąść na moto bez uprawnień i jedynie co da się nam zrobić to dołożyć kolejny mandat. Ale jeśli kogoś na to stać i kwota 500 zł nie robi wrażenia to może tak w kółko być łapany przez drogówkę.

Gorzej jak spowodujesz wypadek...

Opublikowano
  • Autor

No tylko ciekawe czy 300 czy 500 :)

Opublikowano

Gorzej jak wpadnie się z przechodnia, i połamie się mu kręgosłup.

Gdy wyląduje do konca zycia na wózku, to płacenie mu odszkodowania przez X lat na pewno bedzie bolesne :decayed:

Edytowane przez Cpt.Ryan

Opublikowano

300zł za brak kategorii (zakłądajac ze mamy katB ) i zazwyczaj gliny puszczają :) gorzej niestety z ubezpieczeniem bo w razie co ubezpieczyciel za nic nie placi

Edytowane przez swiezak84

Opublikowano

dokładnie tak, jest to 300 zł w najlepszym przypadku.

wszystko jest w porządku do momentu kiedy się nic nie stanie

Opublikowano

Czy my naprawdę rozmawiamy o 200 złotych????

Jak to k... różnica?

Ja przypieprzysz w kogoś, to nie wypłacisz się do końca życia, bo ubezpieczenie nie działa + sąd Ci dopieprzy wyrok.

A wystarczy, że draśniesz jakiś nowy wóz firmowy za 100 tyś, to Ci fakturę na 50 wystawią za lampę, błotnik, poduszki itp.

Kup sobie 125, pojeździj, zrób A i kup 600.

Opublikowano

Kolego moja rada zrob kategorie i tyle mysle ze pojdzie latwo, bedzie taniej i latwiej i bez komplikacji pozniej ,ktorych nikomu nie zycze ,mandat do 500zl grozi

Opublikowano

Moj przykład jest idealny

Rok jeździłem bez prawka na kat A, ile to razy były jakieś "sytuacje". Wkoncu powiedzialem sobie dość. Zdalem prawko. Nie ukrywam jazda bez prawka to był mój najdebilniejszy pomysl bo gdyby się coś stalo byly by wielkie problemy. Pal licho gdybym sobie coś zrobił, ale gdybym wyrzadzil krzywde innej osobie do konca życia pewnie bym placil, chodził po sadach itp...

Szkoda nerwów na glupi plastyk

Opublikowano

Moj przykład jest idealny

Rok jeździłem bez prawka na kat A, ile to razy były jakieś "sytuacje". Wkoncu powiedzialem sobie dość. Zdalem prawko. Nie ukrywam jazda bez prawka to był mój najdebilniejszy pomysl bo gdyby się coś stalo byly by wielkie problemy. Pal licho gdybym sobie coś zrobił, ale gdybym wyrzadzil krzywde innej osobie do konca życia pewnie bym placil, chodził po sadach itp...

Szkoda nerwów na glupi plastyk

Dokladnie tak

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.