Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wałbrzych - regularne spoty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Postanowiłem obczaić zapotrzebowanie na regularne spoty w naszym "pięknym" mieście.

Oto moja propozycja, oczywiście pozostaje otwarty na inne pomysły:

1. Miejsce:

"Kwadrat" na strefie - dojazd z tesco

2. Termin:

Piątki lub soboty - do ustalenia (napewno nie niedziela by nie robić konkurencji spotom we Wrocku, dać jednocześnie możliwość przyjazdu do nas i nam wyjadu do nich), godzina 17:00 do "ostatniego klienta" - czyt. do oporu.

3. Atrakcje:

Park linowy, wspinaczka skałkowa, skoki na bungee, grill... no dobra nie przesadzajmy, grill wystarczy. No chyba, że ktoś chciałby poszukać złotego pociągu to nikt nie będzie bronić, z tym że saperki we własnym zakresie.

No więc, znajdzie się paru chętnych?

Edytowane przez emas

Opublikowano

To już jest nas dwóch :wink:
Jak się zbierze ekipa to można podjechać na pare samochodów (jak ktoś się znajdzie z naszych okolic) do sąsiadów z Jeleniej Góry albo Wrocławia ^_^

Opublikowano
  • Autor

To już jest nas dwóch :wink:

Jak się zbierze ekipa to można podjechać na pare samochodów (jak ktoś się znajdzie z naszych okolic) do sąsiadów z Jeleniej Góry albo Wrocławia ^_^

No tak, ale zbieranie się w kilka aut żeby podjechać do sąsiadów, a regularne spoty u nas to są 2 różne sprawy...

Można i tak kiedyś zrobić (spotkać się na regularnym spocie naszym i umówić np na niedziele do Wrocka) - fajnie tak kolumną polecieć ale chodzi mi bardziej stricte o spoty u nas, na miejscu.

Zapraszam jak najbardziej sąsiadów do nas i obiecuje, że chętnie podjadę do sąsiadów też, co już przypominam, koledze proponowałem...

Edytowane przez emas

Opublikowano

Cześć emas łobuzie :wink: pamiętasz mnie jeszcze :)

Opublikowano

On nie ale jego wątroba... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Cześć emas łobuzie :wink: pamiętasz mnie jeszcze :)

Cześć goldi... jakże mógłbym zapomnieć?! stare dzieje... hehe... jeździsz też na spoty Wrocławskie? Może by tak odświeżyć znajomość :P Mogę przylecieć samoodpalającym B4 bo mam ją jeszcze :o

On nie ale jego wątroba... :decayed:

Obiecująco się te wasze spoty zapowiadają, nie powiem... :P

Edytowane przez emas

Opublikowano

W ten weekend jest festiwal piwa. Zapraszamy. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

W ten weekend jest festiwal piwa. Zapraszamy. :naughty:

Ta, tylko jak ja wrócę...?

Opublikowano

Zastanowisz się w poniedziałek jak wytrzeźwiejesz. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A wystawiacie usprawiedliwienia do pracy? Jak tak to muszę się najpierw dowiedzieć czy mój pracodawca takowe honoruje :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Coś jutro?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Coś jutro?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Dopiero przeczytałem, ja odpuszczam, masa ludzi jest z okolicy, miesiąc czasu cisza, każdy ma temat w d...

Osobiście wkrótce zacznę latać do Wrocka.

Edytowane przez emas

  • 4 lata później...
Opublikowano

Siema siema. Żyje tu ktoś jeszcze?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Troche bida w rejonie Wałbrzycha niestety

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 9.04.2021 o 07:56, Sensor77 napisał:

Troche bida w rejonie Wałbrzycha niestety

W jeleniej jeszcze gorzej :facepalm:

Opublikowano

Nawet wrocław wymiera w tym temacie. Nie ma kto tego pociągnąć

Opublikowano

Gorzów Wielkpolski to samo :/. Powoli wszystko zaczyna umierac. 

Opublikowano

Moze to kwestia pandemii??:eusathink:.

Jednosladowcy widze organizuja sie mimo wszystko

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.