Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Zakładanie zbiorniczka spryskiwaczy xenonow


mk4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie... chce założyć spryskiwacz i pojawia się pytanie :( zbiorniczek ten posiada dwie pompki jedna do szyby druga do świateł. Czy ktoś ma pojecie jak odpowiednio podpiąć tą drugą pompkę,żeby była zależna od włączonych świateł?? ani pryskała w ten sam czas co na szybę przednią?

pozdrawiam i dzięki za wszelki info

MK4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalnie spryskiwaczami reflektorów sterowane są przez układ dynamicznej regulacji zasięgu reflektorów. Jeżeli auto go nie ma to musisz dorobić jakiś układ opóźniający...albo zamontować oddzielny włącznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uu kurcze no szkoda musie się nad tym zastanowić ;( myślałem, że jest jakieś standardowe wyjście do jakiego można się podpiąć :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalnie spryskiwaczami reflektorów sterowane są przez układ dynamicznej regulacji zasięgu reflektorów. Jeżeli auto go nie ma to musisz dorobić jakiś układ opóźniający...albo zamontować oddzielny włącznik

Tak?, a jak twoim zdaniem ma sie to jedno do drugiego? jak dociazony to pryska raz a jak pusty to dwa? :wink4:

Cos mi sie to nie podoba twoja teza :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalnie spryskiwaczami reflektorów sterowane są przez układ dynamicznej regulacji zasięgu reflektorów. Jeżeli auto go nie ma to musisz dorobić jakiś układ opóźniający...albo zamontować oddzielny włącznik

Tak?, a jak twoim zdaniem ma sie to jedno do drugiego? jak dociazony to pryska raz a jak pusty to dwa? :wink4:

Cos mi sie to nie podoba twoja teza :mysli:

Moja teza nie musi Ci się podobać a według mojej wiedzy tak ten układ działa. Jeżeli wiesz że jest inaczej to napisz. Producent zamiast robić dwa sterowniki (jeden do regulacji wysokości a drugi do spryskiwaczy) zamknął wszystko w jednym -pewnie taniej i prościej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spryski reflektorów powinny się włączyć przy dłuższym przytrzymaniu manetki.

Steruje tym elektronika - konkretnie bordnetz.

Osobna sprawa silniczki do tłoczenia wody, osobna silniczki do wysuwania sprysków.

Nie ma żadnych silniczków jest jeden silniczek w pompie tłoczącej płyn, a spryskiwacze wysuwane są ciśnieniem płynu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z faktem ze jeden gość to podpinał pod sterownik od wycieraczek i jest cały wątek na ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest wątek jak złozyć i podłączyć dodatkowy zbiorniczek :wink:

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?158053-ALL-B6-Monta%BF-uk%B3adu-mycia-spryskiwaczy-lamp/page9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...