Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Wydech obustronny 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cz ktos moglby wypowiedziec sie w temacie zamontowania w A4 B5 1.8T Quattro wydechu poprowadzonego obustronnie tzn. zamiana podwojnej koncowki z lewej strony tylu auta na wydech na zasadzie tego w B7b7_a4_inair_480.jpg)??

Chodzi mi o koszt takiej zabawy i o poziom trudnosci zamontowania czegos takiego.

Ewentualnie namiary gdzie mozna to zrobic.

Z gory dzieki.

Opublikowano

z tego co wiem to jes to dosc trudne. jest duzo giecia rur gdyz w B5 nie bylo obustronnych wydechow wiec nie ma tam przeznaczonego na to miejsca, zaczepow. w quattro jeszcze wiecej bo trzeba mijac dodatkowo tylny naped.

Opublikowano

Ciężka sprawa ..ja u siebie w FWD zrezygnowałem ..z braku miejsca - przeszkadzał zbiornik paliwa :chytry::wallbash:

Jak masz możliwość to pooglądaj sobie autko od spodu ( ja nie mam pojęcia jak wygląda sytuacja z Q ) .. tak jest inny zbiornik ..ale pewnie z racji napędu bedzie ciasno :embarrassed:

Może w El- Tec'u coś wymyślą :wink4:

Opublikowano

poziek Ci powie

wydech nic nie daje

bedzie moze troche, hmm, ladniej?

Opublikowano
  • Autor

no nie zamierzam ukrywac tego, ze glownie chodzi mi o wyglad, ktory mi osobiscie sie podoba :przebiegly:

Opublikowano

a to inna para kaloszy

koledzy powiedzieli ze to raczej trudne (pewno chodzi o kanaly w podwoziu, ktorymi normalnie prowadzone sa rury)

nie wiem tez czy sa potrzebne 2 sondy (do kazdego kata oddzielnie), a chyba B5 nie jest przygotowane na takie rezanie

Opublikowano

El-tec zrobi dokładnie tak jak masz w temacie z audizine.

Wygląda fajnie :good:

Opublikowano

ale kapcie ma ta granatowa z linku :shocked: heh

no no kąbinuj z tym wydechem bo nieżle to wygląda. :good:

Opublikowano

mi tez sie podoba :good: ale pojedyncze bo dwie dwurury to troszke za duzo :thumbdown:

Opublikowano

a to inna para kaloszy

koledzy powiedzieli ze to raczej trudne (pewno chodzi o kanaly w podwoziu, ktorymi normalnie prowadzone sa rury)

nie wiem tez czy sa potrzebne 2 sondy (do kazdego kata oddzielnie), a chyba B5 nie jest przygotowane na takie rezanie

Ale tam nie ma dwoch katow... wydech zaczyna sie od ori katalizatora i dopiero dalej sie "rozgalezia"

Pieknie sie prezentuje :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.