Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Co lepsze - DS2000 czy Redstuff ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Chciałbym poznać Waszą opinie na temat co lepsze:

Ferodo DS2000 czy EBC Redstuff

Dziś zapaliła mi się kontrolka od hamulców, niebawem czeka mnie małe virusowanie (celujemy w 140KM i 320Nm). Wypada zadbać o sprawne hamulce, proszę poradźcie co wybrać.

Opublikowano

Witam,

Chciałbym poznać Waszą opinie na temat co lepsze:

Ferodo DS2000 czy EBC Redstuff

Dziś zapaliła mi się kontrolka od hamulców, niebawem czeka mnie małe virusowanie (celujemy w 140KM i 320Nm). Wypada zadbać o sprawne hamulce, proszę poradźcie co wybrać.

Jeżeli nie masz zamiaru zmiany tarcz, to nie wygłupiaj się z DS czy EBC, w cenie EBC GS kupisz 3 komplety standardowych klockocków ATE 13.0460-7077.2. Jeżeli chcesz wzmocnić hamulce w swoim aucie to lepiej rób swap`a tarcz 312mm i jarzm z audi A6.

Opublikowano

DS 2000 juz nie ma

zastapiły je DS Performance

ja zdecydowanie proponuję DS

Opublikowano
  • Autor

DS - OK, a czy ktoś może się wypowiedzieć o EBC?

Opublikowano

po co ?????

zakładaj DS-y i po temacie

Opublikowano

DS - OK, a czy ktoś może się wypowiedzieć o EBC?

tak ktoś może , są ladnie malowane, zielone, czerwone , żólte, czarne :kox: i nie warto ich zakładać. Tak jak koledzy doradzali jesli chcesz zanacząco poprawić skuteczność hamulców to upgrade o większej średnicy jest najlepszym rozwiązanie. Zakładaniem EBC czy DS-ów do seryjnej traczy mija sie z celem :gwizdanie:

Opublikowano

DS - OK, a czy ktoś może się wypowiedzieć o EBC?

tak ktoś może , są ladnie malowane, zielone, czerwone , żólte, czarne :kox: i nie warto ich zakładać. Tak jak koledzy doradzali jesli chcesz zanacząco poprawić skuteczność hamulców to upgrade o większej średnicy jest najlepszym rozwiązanie. Zakładaniem EBC czy DS-ów do seryjnej traczy mija sie z celem :gwizdanie:

jezdziłeś??????? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

DS - OK, a czy ktoś może się wypowiedzieć o EBC?

tak ktoś może , są ladnie malowane, zielone, czerwone , żólte, czarne :kox: i nie warto ich zakładać. Tak jak koledzy doradzali jesli chcesz zanacząco poprawić skuteczność hamulców to upgrade o większej średnicy jest najlepszym rozwiązanie. Zakładaniem EBC czy DS-ów do seryjnej traczy mija sie z celem :gwizdanie:

jezdziłeś??????? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

hmm jak by Ci to powiedzieć :naughty:, mało że jeździełm praktycznie na wszystkim co mają w ofercie to jeszcze jestem ich oficjalnym dealerem :tongue4:

Opublikowano

ja tez jezdze na DS-ach i to od 12 lat

kupowałem je jeszcze w Hamburgu, gdy Ferodo nie było w ogóle firma znaną w Polsce

ale fakt, faktem tarcze hamulcowe robiono kiedyś bardziej solidnie i z lepszych materiałów

Opublikowano

ja tez jezdze na DS-ach i to od 12 lat

kupowałem je jeszcze w Hamburgu, gdy Ferodo nie było w ogóle firma znaną w Polsce

ale fakt, faktem tarcze hamulcowe robiono kiedyś bardziej solidnie i z lepszych materiałów

DS złe nie są, bardziej tu mówilem o EBC, ale jak kiedyś bedziesz maił okazje to załóż taki zestaw : BREMBO RACING + CARBONE LORRAINE RC6 LUB Pagid niebieski , czy Endless, zobaczysz co znaczy hamować :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Bardzo dziękuję wszystkim!

Niestety moje plany sie zmieniły... wczoraj hamulce powaznie ostłabły. Jutro zakładam ATE bo takie są obecnie dostępne od ręki. Nistety nie mam czasu na szukanie ferodo, samochód jest mi niezbędny. W intercars Ferodo kosztują prawie 500 pln :)

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki. Temat można zamknąc.

Opublikowano

coooooooooooooooo????????????

pięć stów?????????????????????????

za co ?????????????????

Opublikowano
  • Autor

500 - za ds performance, komplet na przód A4 B5. Wiesz gdzie kupic tanej?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.