Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wolny przewód


prrezes

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Ostatnio kupiłem a4 b5 avant, ruszyłem w trasę i zauważyłem problem z radiem. Radio w 100 % bo przez dwa lata grało w poprzednim audi. zrobiłem krótkie śledztwo na podstawie tematów w internecie i chyba znalazłem problem wydaje mi się że ta końcówka to końcówka od anteny. Ale idzie po prawej stronie za fotelem pasażera. Czy ma ktoś może zdjęcia, jakiś schemat jak to powinno być podłączone bo szukałem po lewej stronie jak to jest opisane ale nie mogłem znaleźć u mnie w aucie? Jeśli jest to kabel od czegoś innego proszę o info co to może być.

Z góry dzięki za pomoc.

8ft9rqn7.jpg

ywfz3x3e.jpg

pwrv2ndv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh to szkoda, myślałem ze podłączę o i rozwiąże to mój problem z me złe grającym radiem. W takim razie muszę szukać przyczyny dalej. A gdzie podłączyć ta antenę. I czy Ew wiecie co może byc problemem z taka słaba jakością radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wersji sedan gdzieś był wzmacniacz sygnału w lewym słupku. Sprawdzic czy napięcie dochodzi. Ogólnie się nim zainteresować. W Internecie jest pełno informacji na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio oryginalne, antena oryginalna? Wzmacniacz anteny jest wbudowany w podstawę anteny, u mnie był podobny problem i okazało się że miałem niewłaściwe kodowanie radia - antena bez zasilania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...