Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Diody do jazdy dziennej w lampach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po tym co czytam coraz bardziej zniechęcam się do LEDów :confused4:

Opublikowano

jedynym wyjsciem zostaje przerobic "twarz" od B8 :polew:

Opublikowano

jedynym wyjsciem zostaje przerobic "twarz" od B8 :polew:

Lepszym rozwiązaniem będzie kupić B8 albo A5 :tongue4:

Opublikowano

jedynym wyjsciem zostaje przerobic "twarz" od B8 :polew:

Lepszym rozwiązaniem będzie kupić B8 albo A5 :tongue4:

To jedyne rozsądne rozwiązanie :good:

Widziałem ostatnio w Rzeszowie A6 z ledami ala B8 czy A5..., tragedia :sick3:

Opublikowano

jedynym wyjsciem zostaje przerobic "twarz" od B8 :polew:

Lepszym rozwiązaniem będzie kupić B8 albo A5 :tongue4:

niestety w tym roku gwiazdor nie bedzie tak chojny :polew:

Opublikowano

Widziałem ostatnio w Rzeszowie A6 z ledami ala B8 czy A5..., tragedia

Jeździ taka srebrna A6 po Rzeszowie z LEDami z przodu i z tyłu. Te przednie to Sonary i kiepsko to wygląda :sick3: Nawiązując do świąt: choinka :tongue4:

jedynym wyjsciem zostaje przerobic "twarz" od B8 :polew:

Lepszym rozwiązaniem będzie kupić B8 albo A5 :tongue4:

niestety w tym roku gwiazdor nie bedzie tak chojny :polew:

Poproś Mikołaja :tongue4:

Opublikowano

no fajnie wyszlo... :good: ale ta cena :no:

Opublikowano

W niektorych modelach, "swietnie" jest to spasowane.. :naughty:

Opublikowano

wg jak montować to tylko LEDy z s6 w zderzak, 5 dużych diód jest :kox:. wszystkie inne imitacje jadą tandetą.[br]Dopisany: 30 Grudzień 2008, 16:42_________________________________________________może cena za taki gadżet odstrasza ale wiadomo żeby miec coś ladnego i porządnego trzeba zapłacic :tongue4:

Opublikowano

no to ja bede nastepny z ledami od S6 :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

w temacie led do zderzaka - już moda ruszyła na całego

poniżej link - a4 wg mnie wygląda całkiem oki :good:

http://www.passatplus.de/umbauteile/audi-s6-tfl/index.htm

Oryginalne LEDy wyglądają elegancko, tylko ta cena :confused4: Ale za jakość się płaci.

Opublikowano

no to ja bede nastepny z ledami od S6 :kox: :gwizdanie:

w sensie ze sobie takie dorezasz? :kox:

Opublikowano

dorezam w sensie zaloze w zdezak od eski;) a lady ori.

Opublikowano

dobry krok :good: pozatym w ten zderzak i tak by Ci nie weszły przez halogeny

Opublikowano

w zderzaku od eski tez przeszkadzalyby halogeny, wiec ustapia one miejsca Led'om

Opublikowano

w zderzaku od eski tez przeszkadzalyby halogeny, wiec ustapia one miejsca Led'om

W zderzaku od eSy takie LEDy będą fajnie wyglądać :naughty:

Opublikowano

tak jest sir:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.