Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Eibach Pro-Kit/ LED Interior/ BNS 5.0/ S-Line Exterieur/Led DRL


Damjan

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Damjan napisał:

W przeciwmgielne nie mogłem założyć modułów bo wysokościowo nie mieściło się w przepisach technicznych. Są około 20 mm od

Raczej 20 cm. ;) 

 

Poniżej wymagania co do świateł do jazdy dziennej:

  • światła do jazdy dziennej muszą być zainstalowane symetrycznie względem osi pojazdu i na równej wysokości,odległość między nimi nie może być mniejsza niż 60 cm,
  • światła nie mogą wystawać poza obrys samochodu i muszą być umieszczone nie dalej niż 40 cm od bocznego obrysu,
  • górna krawędź lamp musi znajdować się na wysokości przynajmniej 25 cm, ale nie więcej niż 150 cm od ziemi. To szczególnie ważne przy montażu świateł na dachu aut terenowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja:wink:, miało być 200 mm. Zjadło mi jedno zero. To co dołożyłem teraz ingeruje trochę w wygląd auta. Ale w moim odczuciu nie szpeci go. Ale wiadomo każdy ma inne gusta.

Edytowane przez Damjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No praktyczne to na pewno będzie, bo już jeden mandat za brak świateł w swojej karierze wyhaczylem:facepalm:

Teraz to tylko muszę włączać światła podczas opadów lub jak zaczyna się ściemniać. 

Edytowane przez Damjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Damjan napisał:

No praktyczneto  na pewno będzie, bo już jeden mandat za brak świateł w swojej karierze wyhaczylem:facepalm:

Teraz to tylko muszę włączać światła podczas opadów lub jak zaczyna się ściemniać. 

Dobrze że mam czujniki deszczu zmierzchu i nie muszę o tym pamiętać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tu już całkowita wygoda:wink:. Ja póki co to nie mam w planach dołożenia tego. Ze względu na stopy procentowe i całą tą sytuację trzeba ostrożnie szachować budżetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...