Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AEB temperatura rosnie do 100stC po zgaszeniu silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, od niedawna jestem w posiadaniu audi z silnikiem 1.8t AEB. Wczasie jazdy temperatura trzyma standardowo 90stC lecz po zgaszeniu silnika wskazowka osiaga 100stC. Weze sa dosc twarde, wody w zbiorniczku nie ubywa ani jej nie gotuje. Dopiero po odkreceniu korka od zbiorniczka wyrownawczego gotuje wode. Termostat zmieniony, dzisiaj zmienilem tez korek od zbiorniczka i dalej to samo. Ktos mial podobny przypadek?

Opublikowano

Witam, od niedawna jestem w posiadaniu audi z silnikiem 1.8t AEB. Wczasie jazdy temperatura trzyma standardowo 90stC lecz po zgaszeniu silnika wskazowka osiaga 100stC. Weze sa dosc twarde, wody w zbiorniczku nie ubywa ani jej nie gotuje. Dopiero po odkreceniu korka od zbiorniczka wyrownawczego gotuje wode. Termostat zmieniony, dzisiaj zmienilem tez korek od zbiorniczka i dalej to samo. Ktos mial podobny przypadek?

Mam dokładnie to samo i dokładnie te same objawy. Do tego raz mi ubywa płyn z chłodnicy, raz nie.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wzrost temperatury po zgaszeniu to norma.

To, że osiąga aż 100 stopni lub więcej wynika z tego, że bazowo termostat otwiera się zbyt późno.

Sprawdźcie jaką macie temperaturę na klimatroniku podczas jazdy.

Obstawiam, że będzie 96-98 stopni.

Jakby było prawidłowo czyli w granicach 88-93 to silnik nie zdążyłby osiągnąć po zgaszeniu 100 stopni i wskazówka stałaby na 90.

Opublikowano

Wzrost temperatury po zgaszeniu to norma.

To, że osiąga aż 100 stopni lub więcej wynika z tego, że bazowo termostat otwiera się zbyt późno.

Sprawdźcie jaką macie temperaturę na klimatroniku podczas jazdy.

Obstawiam, że będzie 96-98 stopni.

Jakby było prawidłowo czyli w granicach 88-93 to silnik nie zdążyłby osiągnąć po zgaszeniu 100 stopni i wskazówka stałaby na 90.

dobrze gada. 100st to norma

klimatronik lub vag prawdę powie

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mam to samo . Po zgaszeniu dochodzi do 104 c . A podczas jazdy 90-94c. Jutro jeszcze porownam temp z vagiem.

Wysłane z mojego SM-G318H przy użyciu Tapatalka

Ale do tej pory nie osiagal tak wysokich temp po zgaszeniu. A termostat sie otwiera bo dolny waz jest goracy

Wysłane z mojego SM-G318H przy użyciu Tapatalka

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

witam koledzy uporaliscie sie z problemem ? bo ma ten sam objaw

Opublikowano

U mnie problem Raz występuje raz nie. Nie wiem od czego to zależy ale puki co daje se siana bo wszystko działa jak należy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.