Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH] A4 B5 By Markoo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko,

Od dłuższego czasu przeglądam forum i postanowiłem założyć własny temat z moją B5 :) Może ktoś podrzuci jakieś nowe pomysły czy pomoże dobrą radą :D Autko posiadam dopiero od kilku miesięcy ale staram się zrobić z niego dobrą bazę pod dalsze mody :)

A więc tak,

Audi: A4 B5 Sedan

Rok: 1999 Lift

Silnik: AHH póki co 90km

Co dotychczas zostało zrobione przy Audi:

· Zawieszenie zmienione na gwintowane firmy FK

· Kierunkowskazy przód ala US

· Tylne liftowe lampy oklejone czerwoną folią

· Lotka na tylnej klapie S4

· Końcówki wydechu z kwasówki średnica taka jak w 2,5 Tdi

· Grill a w zasadzie ramka + tylne oznaczenia na klapie pokryte zostały czarną matową gumą w sprayu - Plasti Dip

· RH ZW1 17" 2tlg skręcane z dystansami przód tymczasowo 17mm tył w planach 30mm.

· Drugie felgi Felgi ASA AR1 licensed by BBS 17" z dystansem tył 17mm z oponkami 225/45

· Założone zostały chromowane listwy wokół bocznych szyb

W planach:

· Dystanse 30mm do felg RH ZW1

· Dokładka do zderzaka przedniego Cupra albo jakiś custom

· Twardsze zawieszenie tył

· Postoje ala US

· Grill S4 może fake Rs4

· Podłokietnik :D

· Fotele pół skóry albo zwykłe kubły najważniejsze żeby były grzane

· Wiele wiele mniejszych i większych pomysłów :)

Krótka dotychczasowa fotorelacja:

B5 zaraz po zakupie, obok poprzednia A3 :D

mqwhpfht.jpg

Tutaj po założeniu gwintowanego zawieszenia FK i zrobieniu kierunków na ala US:

n9fr379v.jpg

kslzayck.jpg

7dj3brsn.jpg

Tylne czerwone lampy a w zasadzie pasek folii naklejony na białe pole wstecznego na kloszu, czarne oznaczenia i lotka z S4:

ith83rff.jpg

Malowanie grilla na czarno, jednak obecnie znaczek wrócił chromowany :)

28winjc8.jpg

Tak B5 wyglądało na zlocie w Nowym Stawie 2k16 już z dystansami na tyle:

7xfv5j6r.jpg

Tak mniej więcej wygląda obecnie na feldze ASA AR1:

bsynud75.png

Kilka fotek z moją ekipą VAGarage, można nas znaleźć na fejsie :)

mmj3kmox.jpg

4mokaivu.png

t74pvpo4.png

Fotka z przymiarki koła Rh ZW1 17", mam pewien problem ponieważ mam do nich tylko stalowe dystanse 4 x 20mm :/

Po pierwsze nie chcę stalowych po drugie na tył chcę 30mm, nie mogę dostać nigdzie ori 30mm a zwykłych aluminiowych z alledrogo raczej nie da się założyć bo trzeba by je wycentrować pierścieniem z 72,6 na 57,1 tyle, że pierścienie centrujące mają taki mały kołnierz który nie wejdzie w felgę RH która ma prosty otwór nie wyfrezowany pod pierścienie :| Nie wiem jak załatwić tą sprawę może ktoś przerabiał temat? :)

gpy4nfbr.jpg

Opublikowano

Czarne koło do czarnego auta moim zdaniem fuuu :D Walnij środek na złoto , rant polerka i masz fele kozak ; ] powodzenia

Opublikowano
  • Autor

Czarne koło do czarnego auta moim zdaniem fuuu :D Walnij środek na złoto , rant polerka i masz fele kozak ; ] powodzenia

Dokładnie tak ma być :D Czarny rotor strasznie pomniejsza to koło :) Także wleci środek na złoto chyba, że wpadną jakieś inne koła 18"

Opublikowano

Prawdę powiedziawszy dobrze, że znaczek wrócił do poprzedniego stanu. Autko prezentuje się dobrze i cieszy oko. Jak środek? :) Osobiście najbardziej mi się podoba opcja na tych BBS'ach, no ale jak chcesz rant ;)

Opublikowano
  • Autor

Wnętrze bez szału, zwykłe fotele, jedyne co dobre to to, że są grzane ^_^ No i dekory oczywiście drewno, zawsze mi się to podobało w B5 :)

Najbardziej chciałbym jakieś ciekawe 18 ale zobaczymy jak to będzie, tymczasem zamówiłem dystanse RH do tych felg Zw1 i zobaczymy jak to wyjdzie :naughty:

Opublikowano

Ile mm? min 20 mm ;)

Opublikowano
  • Autor

Przód 20mm tył 25mm, nie udało mi się znaleźć nigdzie ori 30mm :angry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.