Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dziwne obroty


michał 27j

Rekomendowane odpowiedzi

Po postoju przez noc, odłącz najpierw klemę na kilka minut, potem zapnij, odpal auto , pozostaw bez dotykania gazu na ok 10min, potem potrzymaj na obrotach, zeby rozgrzac go ok. minutę i pozostaw na wolnych obrt. aż do włączenia went. również z włączonymi światłami mijania przez ok.10min, potem (bez gaszenia) jazda próbna z różnymi obciążeniami przez kilka kilometrów i powinno być ok. Sterownik musi się od nowa zaadoptować do silnika. Z drugiej strony nie świadczy to najlepiej o silniku i świadczy to o tym, ze silnik rozni sie parametrami od zalożen(zużycie, nieszczelności itp.) , ktore przewidzieli "stroiciele" :lol: tego sterownika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedz cos podobnego mowił znajomy mechanik tylko bez jezdzenia ale nie pomaga sprobuje twój sposób a autko kupiłem niedawno takze nic o nim jeszcze nie wiem ja probowałem tak; odłaczyłem klemy i po ok godzince podłaczyłem i obroty dalej 1400-1600 tak pulsacyjnie właczył sie wentylator nie pomogło to je zgasiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź przepustnicę. Może na niej gromadzić się nagar, co uniemożliwia poprawną adaptację przepustnicy. Po przeczyszczeniu zaadaptuj ją VAGiem (było na forum), albo po wyczyszczeniu przepustnicy włącz zapłon (przy ciepłym silniku powyżej +80stopni) i poczekaj aż przestanie być słychać takie pykanie spod maski, zapal silnik i sprawdź czy mu przeszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO moze to przepustnica bo próby z akumulatorem nic nie dają juz próbowałem na kazdy sposób jak jade to na biegu bez gazu autko jedzie samo poprostu obroty same trzymają

[ Dodano: 18-02-2007, 13:58 ]

Autko jeaszcze w czwartek spisywało sie super obroty zaczeły sie dziwnie zachowywac w piatek ale po prostu były wysokie i autko samo jechało a w czoraj po rozłaczeniu akumulatora zaczeły sie jeszcze te dziwne skoki obrotów.Oprócz tego to wszystko ok ma kopa i jezdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...