Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana tylnich drzwi.


tomo_tomo

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Audi a4 sedan z przed liftu rocznik 1998. Podczas kolizji ucierpiały tylne lewe drzwi nadają się tylko do wymiany. W związku tym mam pytanie, drzwi tylne w modelu po lifcie, czy też kombi różnią się czymś od tych przed liftem będą pasować do mojej Audiczki. Czy powinienem szukać drzwi tylko w wersji przed liftowej jak moja ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszycie z AV jest to samo, inna jest ramka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo poszycie jest takie samo avant czy sedan.

Wysłane z mojego B15Q przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zakładał nowego tematu, bo mam podobne pytanie :)

mam skorodowane doły poszycia i albo malowanie i usunięcie kołków (listwy już dawno zgubiłem) albo wymiana poszycia.

Niedaleko mnie jest sedan w moim kolorze LZ5M, przedlift ale poszycia eleganckie, grama rdzy nie widać.

Zasadnicze pytanie, czy klamki i listwy środkowe z moich poliftów da się przeszczepić do przedliftów?

Edytowane przez karol24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zakładał nowego tematu, bo mam podobne pytanie :)

mam skorodowane doły poszycia i albo malowanie i usunięcie kołków (listwy już dawno zgubiłem) albo wymiana poszycia.

Niedaleko mnie jest sedan w moim kolorze LZ5M, przedlift ale poszycia eleganckie, grama rdzy nie widać.

Zasadnicze pytanie, czy klamki i listwy środkowe z moich poliftów da się przeszczepić do przedliftów?

O ile listwy by sie dalo przykleic to o klamkach mozesz zapomniec niestety przedliftowe poszycie =przedliftowa klamka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...