Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z alarmem w A4 B5


loozak4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś zalałem pilota od centralnego zamka i już raczej nie da się go naprawić. Był to mój jedyny pilot. Problem polega na tym, że po otworzeniu drzwi wyje alarm i nie da się go wyłączyć. Centralny otwiera tylko te drzwi w których przekręce kluczyk, wydaje mi się, że problem leży w pompce i chciałem to niedługo zrobić. I teraz pytanie brzmi, jak wyłączyć ten alarm? Gdzie się znajduje centralka alarmu ( mam audi 97 rok 1,9 tdi ). Pod kanapą jest tylko centralka ABS z tyłu, a w bagażniku po prawej widzę pompkę centralego ale, centralki alarmu nie widzę. Czy jeżeli odłączyłbym alarm to gdybym kupił nowy sterownik centralnego z pilotami to mogę to jakoś zakodować? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ori alarm to jest zintegrowany z pompką i musisz tylko kupić kluczyk i dopisać. Jeśli to coś dokładanego to moze być problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz pod kierownicą czy nie masz tam dodatkowego sterownika alarmu. Daj zdjęcie pilota to dużo wyjaśni. Jakby co pisz na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, potem wysle zdjecia pilota, ale to jest jakis okragly na jeden guzik to zdaje mi sie, ze to nie jest oryginalny pilot. Czyli jak alarm nieoryginalny to moge miec problem z zamiłowaniem nowego pilota zeby mi central dzialal ? Pod kierownica mam tylko jakos przelacznik ale on nie wylacza tego alarmu.

Dzis odpialem aku, ale pod odpieciu alarm jeszcze wyl kilka razy i potem juz sie wylaczyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod kierownicą to znaczy, ze musisz odkręcić cały ten plastik co jest pod kierownicą nad nogami koerowcy i tam szukać dodatkowej centralki alarmu. Raczej nic do tego nie zaprogramujesz, będziesz musiał ją usunąć i albo zamontować inną, albo ori, albo jeździć bez alarmu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre alarmy/ centralki pozwalają na dokodowanie dodatkowych pilotów. W pierwszej kolejności znajdź ten sterownik może uda się dobrać do niego jakiś pilot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod kierownicą mam tylko taki przełącznik :

https://zapodaj.net/9d72fd876f148.jpg.html.

Pilot prawie identyczny jak ten, tylko bez napisu META SYSTEM :

http://obrazki.elektroda.pl/2776691300_1376906719.jpg.

Żadnej części od tego alarmu nie mogę znaleźć :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego musisz zdjąć osłonę nóg kierowcy ( z boku pod zaślepka bezpieczników 3 śruby 8 i 2 pod kierownicą jedna z prawej jedna z lewej) . Ukaże ci się skrzynka z przekaźnikami i bezpiecznikami. Tam szukaj czarnej puchy większej niż reszta. Powiedz mi jeszcze czy jak zamykasz lub otwierasz z kluczyka to słychać pracę pompki centralnego zamka?

Edytowane przez tfk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis wlasnie tam odkrecalem i co najlepsze mysleslismy z kumplem ze odlaczylismy zasilanie i niby wszystko dobrze bylo, ale wrocilem i dalej sie zalacza. Syrene juz odlaczylem i chociaż nie wyje. A najlepsze jest to ze jak odlaczylem tam jakieś kable od tego alarmu go centralny zamek zaczal normalnie chodzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej dla Ciebie będzie jak jakiś fachowiec na to zerknie. Według mnie instalacja alarmu do usunięcia/ogarnięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...