Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

logi do odczytu a4 b6 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Opublikowano

W aucie jest program, z logów wychodzi że wszystko ok.

Opublikowano
  • Autor

jaki program ?

czyli śmiało mogę kupić autko ?

W aucie jest program, z logów wychodzi że wszystko ok.

Opublikowano

Program podnoszący seryjną moc, w logach nie widać za bardzo problemów jakichś.

Opublikowano
  • Autor

Program podnoszący seryjną moc, w logach nie widać za bardzo problemów jakichś.

no ta osoba twierdzi że wszystko w oryginale, żadnej podnoszonej mocy nie było :mellow:

Opublikowano

Łukasz13 mozesz mi powiedziec po czym stwierdziles ze jest program bo tak sie sklada ze to moje auto i wiem co w nim mam i zaden program nie byl robiony

Hehe to wychodzi że jednak nie wiesz co masz, program jest, napewno nie jest to seria, widać po zadanym doładowaniu, nie mniej nie ma sie czym martwić bo logi są ok, program nastawiony jest na troche wiekszy moment z dołu, a góra obr. jest tylko troche mocniejsza od seryjnej.

Opublikowano

Hehe to wychodzi że jednak nie wiesz co masz, program jest, napewno nie jest to seria, widać po zadanym doładowaniu, nie mniej nie ma sie czym martwić bo logi są ok, program nastawiony jest na troche wiekszy moment z dołu, a góra obr. jest tylko troche mocniejsza od seryjnej.

Co racja, to racja. Seryjne 1.8T nie dmucha z dołu 1bar :P. Jednakże ja tutaj widzę, że wtryski w ogóle nie ogarniają. Od 4tys. permanentna pętla.

Opublikowano

Hehe to wychodzi że jednak nie wiesz co masz, program jest, napewno nie jest to seria, widać po zadanym doładowaniu, nie mniej nie ma sie czym martwić bo logi są ok, program nastawiony jest na troche wiekszy moment z dołu, a góra obr. jest tylko troche mocniejsza od seryjnej.

Co racja, to racja. Seryjne 1.8T nie dmucha z dołu 1bar :P. Jednakże ja tutaj widzę, że wtryski w ogóle nie ogarniają. Od 4tys. permanentna pętla.

No fakt nie zauważyłem tego w logu 002 w pierwszej czesci loga jest ok, drugie depnięcie i czasy wtrysków lecą ponad 30 ms faktycznie nie do końca dobrze :)

Opublikowano
  • Autor

Hehe to wychodzi że jednak nie wiesz co masz, program jest, napewno nie jest to seria, widać po zadanym doładowaniu, nie mniej nie ma sie czym martwić bo logi są ok, program nastawiony jest na troche wiekszy moment z dołu, a góra obr. jest tylko troche mocniejsza od seryjnej.

Co racja, to racja. Seryjne 1.8T nie dmucha z dołu 1bar :P. Jednakże ja tutaj widzę, że wtryski w ogóle nie ogarniają. Od 4tys. permanentna pętla.

No fakt nie zauważyłem tego w logu 002 w pierwszej czesci loga jest ok, drugie depnięcie i czasy wtrysków lecą ponad 30 ms faktycznie nie do końca dobrze :)

to co mogą w niedalekiej przyszłośći pojawić sie poważniejsze problemy ?

Opublikowano

To znaczy jakie problemy? możliwe że pompa paliwa będzie do wymiany, ale najpierw należało by zrobić dokładniejsze logi w celu potwierdzenia czy napewno w tym problem.

Opublikowano

kozak wrzuć logi przez tą stronę bo mi krzaczy na surowo. http://vaglog.pl/?l=pl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.