Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Błąd radia - Radio ZF Output to Antenna Amplifier


ems

Rekomendowane odpowiedzi

Zczytałem taki bład dzis:

Address 56 -------------------------------------------------------

Controller: 8E0 035 195 M

Component: symphony II NP2 0410

Coding: 01215

Shop #: WSC 20224

1 Fault Found:

00858 - Connection: Radio ZF Output to Antenna Amplifier

36-10 - Open Circuit - Intermittent

Radio niby działa ... w czym i gdzie szukac przyczyny wystapienia błędu ?

[br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 20:10_________________________________________________UP

serio nikt nie wie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mialem ten blad chodzi o zasilanie wzmacniacza antenowego. Duzo czasu szukalem czegos na ten temat i niestety nie znalazlem niczego co by mi pomoglo w usunieciu. blad ten u mnie sie pojawil jak instalowalem xcarlinka i wyciagalem radio tam i spowrotem. nawet pewnego razu dobralem sie do anteny i posprawdzalem wszystkie wtyczki. kasowalem go, nie bylo go przez jakis czas pozniej znowu sie pojawial i ku mojemu zdziwieniu jak ostatnio sprawdzalem zupenie cos innego z ciekawosci zerknalem na bledy radia i co znowu nie ma :polew:. wiec sobie dalem spokuj. radio gra zadna kontrolka nie mruga wiec jest :good:. gdzies na jakim forum angielskim pisali ze to bardzo czesty blad, ze gdzies cos nie laczy(doklanie co juz nie pamietam). jedyne co mozesz zrobic to posprawdzac taka zolta wtyczke z tyl radia i wtyczki (chyba 3) przy antenie u gory tylnej szyby. generalnie nie ma sie czym przejmowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrałem się no i z kablami wszystko ok.

Ta czarna osłona tego wzmacniacza jest pęknięta w jednym miejscu :/

Muszę wziąść miernik i sprawdzić co się tylko da.

odłączyłem kabelki od wzmacniacza na włączonym radiu to prawie eski nie było słychać. czyli kable i podłączenia są ok.

pozostaje chyba kupić wzmacniacz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wytłumaczcie jak krowie na rowie, bo dziś zdjałem osłone mieszczaca sie przy tylniej szybie (podsufitka) i widziałem, że od anteny ida dwa kabelki. Jeden prawą strona auta a drugi lewą. Podsufitki bardziej zdejmowac nie chciałem ale ruszyłem kawałek prawego tylniego słupka i widze, że jest tam jakiś czerwony łacznik ale na nim wszystko ok. Mam wrażenie, że patrze nie tam gdzie trzeba :tongue4: jesli to ma znaczenie to mam avanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...