Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja - skrzynia biegów GBA 1.9tdi 130 km 2003r. AVF


Złomiarzu

Rekomendowane odpowiedzi

Bierz tą JEM z 07 i będzie gitara, odrazu łapę skrzyni i komplet drążków. Zapytaj jak coś o gwarancję rozruchową, ale z tego co rozmawiałem ze specem od skrzyni to te od B7 są praktycznie bezawaryjne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tylko Puławy a ja z Koszalina 

szukam coś bliżej i też tylko z przekładką na miejscu 

czy w takiej sytuacji wymieni od razu olej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy nie postawi warunku, że ma być ORI ? Musisz dzwonić, pytać, z montażem próbować negocjować cenę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro dzwonię a co ori 

przecież nie pojadę b7 ha ha 

Zawartość dodana 4 minutes later

ale to co na zdjęciu to już wszystko czy jeszcze coś potrzebne i czy po montażu jest potrzebna jakaś regulacja i np. może zostac mój stary lewarek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, nikt przez internet Ci nie powie czy skrzynia OK, trzeba jechać , obejrzeć, pokręcić wałkiem, za flansze... poruszać drążkiem zmiany biegów, itp... A jak nie to zamontować od razu tam i masz z głowy, zapewne nie raz to robili i Ci ustawią jak trzeba itp... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały swap skrzyni powinien się zamknąć w cenie max 1500zł,liczę tu koszt potrzebnych części i robociznę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myśle 3 koła to przesada
Jak taka suma to wolę Gba za 1800 plus 300 przekładka i bez kombinacji

Zawartość dodana 44 minutes later

A jak to jest z łapom poduszki bo mam na miejscu w Koszalinie ale końcówka jest R zamiast P to ma znaczenie

Zawartość dodana 21 minutes later
8 godzin temu, marcin120383 napisał:

 

Zawartość dodana 44 minutes later

A jak to jest z łapom poduszki bo mam na miejscu w Koszalinie ale końcówka jest R zamiast P to ma znaczenie

ma znaczenie 

 

Zawartość dodana 36 minutes later

http://allegro.pl/audi-a4-b7-2-0-tdi-wybierak-8e0711271h-8e0711151f-i6716628882.html#thumb/3

i te drążki jeden jest z końcówką taką jak po wina być czyli 271 H ale drugi jest z końcówką 151 F 

a po wino być L to ma znaczenie czy będzie pasowało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie krótkie pytanie czy podejdzie w końcu jakaś inna skrzynia niż GBA
ROK PRODUKCJI auta maj 2003
Tak albo nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałeś już o to w kilku tematach, dostałeś nawet odpowiedź, kontynuuj w jednym wątku a nie wznawiasz wszystkie tematy ze skrzynią GBA: https://a4-klub.pl/topic/242581-wymiana-skrzyni-gba/?do=findComment&comment=5042388

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin nie wiem czego jeszcze nie wiesz,masz jasno napisane HCF,HCK,JEM  wszystkie te podejdą ,ale trzeba drążki wymienić i łapę skrzyni,różnią się przełożeniami,technicznie pasują,kilka osób wymieniało na podstawie wątku co ci wcześniej wkeiłem, więc szukaj skrzyni montuj  i ciesz się sprawnym autem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba dsg i na dodatek od poprzecznego silnika , nie podejdzie,szukaj od Passata b5fl ,Exeo, b7, od tych aut pasują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wymianą łapy i drążków -  HCF, HCK, JEM , bez kombinowania FRL, FPN, GBA  i tyle w tym całym temacie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już drążki całe z wybierakiem teraz czekam na info odnośnie skrzyni JEM i chyba się uda
Sorry panowie za marudzenie ale jestem zielony w tym temacie dlatego tak pisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...