Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Test kondycji mojego ASN


Kruk_89

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak na a6 klub znalazłem fajny temat gdzie gostek rozpędził swojego ASN-a do 200km/h przez niby 28 sek. Ale nie o to mi chodzi by gonić aż do tego stopnia i pałować do odcinek. Poniżej inny użytkownik ASN-a zrobił fajny test schodząc do 40km/h mając wpięty 6 bieg i rozpędzał jak najszybciej auto do 120km/h zajęło mu to niby 22sek nie ma żadnego filmiku który to potwierdza zakładając że tak było zrobiłem taki sam test tylko że ja mam skrzynie 5b brak Q i wyszedł mi identyczny wynik co jemu na 6 biegu hmm czy ktoś z skrzynio manual 5b (6b nie było by chyba porównywalne ale też chętnie bym porównał) mógł by zrobić taki test i się pochwalić wynikiem? był bym wdzięczny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro sprawdzę ;-)

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś powtórzyłem test wynik niemal identyczny co wczoraj. Zachęcam do zrobienia takiego testu dla porównania kondycji naszych ASN-ów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam bym tak zrobił, ale automat na to nie pozwoli. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś rano w drodze do pracy zrobiłem znowu teścik na tej samej drodze tylko teraz zamiast wciskać pedał do końca naciskałem go w miarę nabierania prędkość i co się okazało że mając 120km/h stoper zatrzymał się na 16,5 sek jest to mega lepszy wynik bo niemal 6 sek lepszy. Zastanawiam się czy to normalne że auto lepiej się rozpędza wciskając stopniowo gaz a niżeli od razu podłoga :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś może w tym być . Zauważyłem że jak wyprzedzam i czasami popuszczę lekko gaz to auto dostaje mocy w pewnym położeniu pedału gazu.

Postaram się zrobic ten twój test i dam znać.

U mnie z piątego biegu coś koło 17 -18 sekund.

Edytowane przez gacek585
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...