Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przerobienie podgrzewania lusterek po kluczyku na grzanie po "tylnej szybie"


mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

Napewno sprawdzałeś po samym kluczyku?

Dokładnie po samym kuluczyku bez odpalenia. Na lewym lusterku miałem 12,8 a na prawym 13,1 po odpaleniu jest po 14,2. Jest to najprawdopodobniej spowodowane, że dzień wczęsniej ładowałem aku i przeładowałem, nie sprawdzałem napięcia na celach bo sie rozpadało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarek3251 jak to zmienić to masz wszystko opisane na 1 stronie tego wątku.Przerób sobie na grzanie po tylnej szybie i bedziesz miał pełna kontrolę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zrobiłem to już nie wiem jak u was ale u mnie było tak jak pisałem po włączeniu tylnej szyby lustra grzały do momentu wyłączenia stacyjki przerobiłem to tak iz za podgrzewanie luster odpowiadał pin 3 we włączniku tylnej szyby a co okazało sie pin 4 był wolny i na nim to właśnie pokazywało sie 12v po włączeniu i znikało po wyłączeniu tylnej szyby także u mnie operacja to tylko było wymiana z 3 na 4 pin kabelka pozdro :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym pokazać prostszą wersje przerobienia podgrzewania lusterek z "po kluczyku" na grzanie "po tylnej szybie" i uwzględnić w

obwód bezpiecznik nr.9 10A od fabrycznego podgrzewania luster.

Mowa o Audi A4 z 1998 roku.

Kolega morgal opisywał jak tego dokonać, lecz ominął zabezpieczenie obwodu lusterek bezpiecznikiem, który i tak już jest.

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_przerobienie_podgrzewania_lusterek_po_kluczyku_na_grzanie_po_tylnej_szybie-t56629.0.html

Bezpiecznik Nr.26 30A (tylna szyba) jest za duży aby zabezpieczyć podgrzewane lusterka.

Oczywiście gratki za wykonanie opisu i wykonanie jego opcji.

Przy tej przeróbce nie musimy dokładać przewodu na prawą stronę auta bo i tak już go mamy.

Cały mod polega na przepięciu przewodu zasilającego lusterka z szyny "X" na zasilanie po przekaźniku podgrzewania tylnej szyby.

Wszystko wykonujemy przy przednim lewym słupku.

Nie będę rozpisywał jak rozebrać i złożyć osłonę bezpieczników i słupka.

Zdjęcia przedstawiają cały mod.

Pozdrawiam klub :audi::a4fan:

de60e9d3b19cf497m.jpg f047d6f262b0b490m.jpg 8bbf6e5960b7c1ffm.jpg 0b35349ee73ad27cm.jpg 9ca15e0ad9c9dd7cm.jpg 353f7978fdd0483em.jpg e88f5c3ec5751db3m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...