Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] klimatronik nie reguluje temperatury?


sloma7d

Rekomendowane odpowiedzi

witam niedawno moje ogrzewanie sie zbuntowalo zaczelo wyswietlac na klimatroniku bledy raz 8.5 a raz 8.7 i teraz moje pytanie z tego co juz znalazle na forum to podobno musze sie dostac do silnika regulacji temperatury i go przeczyscic? Wiem ze jest on gdzies pod konsola srodkowa, moze mi ktos podpowiedziec jak sie tam dostac tak by nic nie uszkodzic? No i mam jeszcze jeden problem poniewaz moj kabelek do vaga rowniez zastrajkowal czy jak juz przeprowadze cala operacje to musze adaptowac silniczki? Mam nadzieje ze nie bo za pare dni jade do polski i nie zdarze kupic drugiego kabelka a wolal bym miec sprawny nawiew na droge[br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 08:36_________________________________________________ok jestem wlasnie po zabiegu wymontowania silniczka dostalem sie od schowka ale to nie wazne. Podalem na silniczek prad i dziala bez zarzutu zmierzylem napiecie na przewodach podczas regulowania temperatury i nie ma zadnej wartosci a wiec musi byc cos z urzadzeniem sterujacym macie moze pomysly co? czy moze potrzebne jest skasowanie bledow albo zaprogramowanie klimatronika?[br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 11:19_________________________________________________Problem rozwiazamy zmienilem sterownik na inny i napoczatku nie dzialalo podlonczylem pod silniczek regulacji temperatury baterie 9v otworzylem do konca i zamknelem i zaczelo dziala sterownik musialem mimo wszystko wymienic bo mi przerywal teraz wszystko dziala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...