Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 Ogłoszenie niby 24,500 przejechane :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, ładne oraz konkretnie wyposażona, bardzo fajna konfiguracja :) Skoro udokumentowany przebieg i są świeże wpisy w ASO, to możliwe. Lecz ja za takie pieniądze nie kupił bym :) Wolał bym B8, lub jakąś zdrową S4 B5 :D

Opublikowano

zdesperowany sprzedawca:D

Opublikowano

ta, gdybym byl ownerem tej b5 zawinalbym ja w jakis stretch najlepiej :D

Opublikowano

Nie przecze, ze auto ma te kilometry. Ale to jakis Janusz handlarz sprzedaje.

Taki samochod owszem ma spora wartosc.

Ale nie 50 000zl.

15-25 max, bo mimo wszystko to nadal jest prawie dwudziestoletnie auto.

A fakt, ze samochod stoi nie zawsze wplywa na niego pozytywnie.

Edytowane przez sssV

Opublikowano

Gościu pojechał z tą ceną. Zgadzam się z przedmówcą - upływu czasu nie da się zatrzymać, auto ma już 18 lat a B5 to nie żaden youngtimer jak np. BMW serii 6 E24.

Wątpię żeby dostał za to 20 tyś. Za taką kwotę 99,99% kupujących będzie wolało kupić po prostu młodsze B6. A B5 jest na drogach tyle, że mimo iż auto jest zapewne uszanowane i prawie nieeksploatowane to dla przeciętnego człowieka wygląda (i jest) nadal jak "zwykłe" B5 bez niczego nadzwyczajnego.

Opublikowano

Szwajcaria - tam się oddycha :)

A serio to tak jak już pisano. Auto warte kasy powyżej ceny rynkowej, jeśli jest taką perełką, ale nie takiej jaką woła wystawca.

Opublikowano

A tak btw.

Teraz przeczytalem opis:

Pierwszy właściciel ur. w 1928r. Samochód robił troszkę ponad 1000 km rocznie!

Samochód pochodzi z salonu w Szwajcarji, gdzie spędził całe swoje życie i gdzie do dziś jest zarejestrowany!

Kurde zdecydowal by sie :grin:

Opublikowano

Jest to prywatna sprzedaż - nie handluję samochodami profesjonalnie.

Znaczy kupuję samochód przez pośrednika od wujka Helmuta .....

Może jeszcze zaliczkę z góry zapłacić gotówką do rączki :facepalm:

Opublikowano

Swoją drogą ciekawe za ile bierze go od Helmuta, pewnie za 3000 Euro i liczy że zrobi interes życia :wink:

Opublikowano

No ciekawe czy ktos sie skusi :P

Opublikowano

ciekawe gdzie stał..., niekiedy to gorzej jakby jeździł...

Opublikowano

Chyba koleś pogłupiał. Za te 9900 EUR nikt mu tego nie kupi. Na zachodzie ludzie wyzbywają się starych aut, a w takich krajach jak Polska nie znajdzie amatora za takie pieniądze.

Edytowane przez lutas

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.