Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

koszyk

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez koszyk

  1. witam czy da rade gdzieś dokupić ten dekielek ? czy tylko wymiana całej gałki ? znalazłem coś takiego podejdzie ? tylko ciekawe jaka jakość.. http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6973417810
  2. koszyk odpowiedział(a) na Madern temat w 2.0T
    jakie odcinki robisz ? bo jak 2km gaszenie, opalanie 2 km i gaszenie, to nic dziwnego, niestety te silniki nie są oszczędne i spalanie na takim poziomie jest w normie, poczekaj do lata trochę spadnie;)
  3. czy na relingu czy na klepie wszędzie trzeba antenę zestroić.. , wiec załóż na ten reling podjedz gdzieś kto z miernikiem swr sprawdzi ci to...
  4. witam, mam problem ponieważ zaczęły automatycznie zamykać się zamki, po wyjęciu kluczyka ze stacyjki ok 5 minut i zamyka cały samochód. Zdaje mi się że tego nie było... da rade wyłączyć ? zmieniłem pilot na drugi i od tego momentu
  5. A otwierałes to może wystarczy przelutowac elektronikę, a jak kodujesz manualnie ? metoda z 2 kluczykami?
  6. Witam, mam problem z pilotem do b7, przestał komunikować się z autem, wymiana baterii, sprawdzenie podaje sygnał na 433,920 wszystko okej, próba zakodowania manualnie brak efektu, vcds także go nie widzi..., co w takim wypadku potrzebna sama nowa elektronika i ją zakodować ? a co z transponderem stary będzie okej ? pilot wariował kilka dni aż padł...
  7. koszyk odpowiedział(a) na koszyk temat w Podlaskie
    jako autor wątku jestem za tylko myślę temat do zrealizowania aż temperatury pójdą w górę....
  8. koszyk odpowiedział(a) na koszyk temat w Podlaskie
    jest trochę kolegów z Łomży, wiec można by zrobić jakieś małe spotkanko
  9. koszyk odpowiedział(a) na koszyk temat w Podlaskie
    można coś zrobić
  10. koszyk odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    a wiecie gdzie ten dekielek dostać, szukam na alledrogo i nie idzie...
  11. ciekawe gdzie stał..., niekiedy to gorzej jakby jeździł...
  12. Panowie jaki olej lać do b7 2.0 tfsi bwe, aktualnie jest 5w40 castrola, płukankę też robić ?
  13. Witam, Chciałbym zmienić w swoim liczniku wyświetlacz fisu ponieważ jeśli auto się zagrzeje pierwsza cześć w której wyświetlają się info od radia jakoś dziwnie się przyciemnia, rano jak jest zimny z garażu jest wszystko ok.... znalazłem takie coś http://allegro.pl/wyswietlacz-fis-licznika-audi-a4-b6-b7-i6342819284.html# macie jakiś fajny opis jak to wstawić ? bo z tego co się orientowałem to tylko taśma ?
  14. daj dobre zdjęcie bo to co jest to
  15. koszyk odpowiedział(a) na koszyk temat w Podlaskie
    ok nie ma problemu
  16. koszyk opublikował(a) temat w Podlaskie
    Łomża jest ktoś ?
  17. witam kolegów jakie klocki polecacie do felgi 17, tak żeby nie brudziło....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.