Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APR] Avant Quattro 2.8 V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Witam bliźniaczą sztukę :) plany ciekawe :) nagraj jak gada wydech :)

Twoje podejście do tematu i poczynione mody są dla mnie inspiracją :)

Z wydechu jestem bardzo zadowolony. Był montowany w Swiss, więc napewno nie było druciarstwa... Mruczy sobie spokojnie, nie uprzykrza życia, a powyżej 4 tys już fajnie gada mniej więcej tak:

w wolnej chwili nagram mój :)

qewerty z forum poszukaj w dziale lampy bodajże

warsztat zrób to sam Gwerty

Już się robią, dzięki :)

Jako że jeżdżę głównie długie trasy po nocach, to odkąd wyszło że moje ori lampy są nieszczelne i mają wypalone odbłyśniki priorytetem stały się BIXENONY...

Rozważałem kilka opcji, jednak ostatecznie udało mi się kupić oryginalne lampy xenonowe valeo z a4 b5 2001 w idealnym stanie... (cenią się straszliwie za ori lampy w pięknym stanie! )

Lampy poszły od razu do kolegi fafnasty którego zakres pracy oprócz montażu bixów weszło polerowanie i zabezpieczenie kwarcem kloszy.

Bix został wykonany na soczewce hella3 z A6 C7

Do tego wpadły nowe żarniki z ASO Audi

6e9a20ea74.jpg

I już na aucie:

6e9ac7df93.jpg

6e9a3a2f02.jpg

6e9a6ec93a.jpg

Różnica jest ;) i to masakryczna...

Mam już dość wiecznego nagrywania płyt audio, transmiterów FM gubiących sygnał, zmieniarki już dawno nie ma, rozpatrywałem jakieś fajne radio 2din, ale narazie z braku funduszy zapodałem taki diwajs:

6e9ae486cf.jpg

6e9b005452.jpg

6e9b1b6761.jpg

Jest to emulator zmieniarki, na karty SD i Pendrajva. Podłączamy to do wyjścia zmieniarkowego, na ori radiu i hula...

Przetestuje i zobaczymy :)

  • ODCZYT NOŚNIKÓW: MAX 16GB (ZALECANE 4GB)
  • NAPIĘCIE WEJŚCIOWE: 11V-14.6V DC
  • NATĘŻENIE PRĄDU: 600MA
  • PRĄD W TRYBIE GOTOWOŚCI: 3MA
  • TEMPERATURA PRACY: -10ST ~ +80ST
  • ROZDZIELCZOŚĆ DAC: 24BIT
  • ZNIEKSZTAŁCENIA HARMONICZNE: 0,01%
  • WSPÓŁCZYNNIK SN: 95DB
  • PASMO PRZENOSZENIA: 20HZ - 20KHZ
  • GWARANCJA: 24 MIESIĄCE

  • Łatwa instalacja typu Plug&Play, bez zmian w fabrycznym wyglądzie deski rozdzielczej
  • Połączenie wiązką przewodów bez użycia transmitera FM, dostarcza wysoką jakość dźwięku
  • Kontrola za pomocą radioodtwarzacza i wielofunkcyjnej kierownicy
  • Doskonała obsługa MP3/WMA dzięki układowi dekodowania Hi-Fi
  • Świetne zarządzanie katalogami, odnoszącymi się do CD
  • Obsługa kart SD/SDHC/MMC i USB, zewnętrzne źródło poprzez AUX IN
  • Nie wymaga baterii - zasilanie z radia
  • Pamięć ostatniej pozycji oraz przewijanie utworów

Teraz intensywnie zaczynam szukać koła 18" ET35 7,5-8j - jakieś propozycje? Narazie zostanie ori 1BE nie będzie wystawać przy takiej kozie?

Natknął się może ktoś z was na takiego BBSa ale w 18":

372857729_3_1000x700_bbs-vw-skoda-audi-m

Edytowane przez demoniszcze

Opublikowano

Moim zdaniem to koło roboty nie zrobi, będzie jak w większości gdzie leżą tanie bbsy albo fajki. ET35 nie będzie wystawać, ale 7.5-8j? Twój wybór, choć dla mnie osobiście gdybym miał pakować kasę w koło nie wrzuciłbym już nigdy więcej 8j, kupiłem i płakałem, sprzedałem po 4 miesiącach jakoś, bo nie wytrzymałem :) No i druga sprawa, mówisz, że zostajesz 1be, 18 i będzie koza niesamowita, gwarantuję :decayed:

Ile dałeś za emulator?

Edytowane przez enczu

Opublikowano

Do 1be kladz 17 i bedzie w miare to wygladac...

Opublikowano
  • Autor

No i po to jest właśnie forum :) żeby poznać opinie bardziej doświadczonych :)

Nie mogę zejść dużo niżej z autem niż jest teraz, bardzo dużo jeżdżę po słabych nawierzchniach i budowach, byłoby to poprostu uciążliwe...

Hmmm temat do rozważenia, faktycznie inwestować w byle jakie koło też bez sensu...17" to też jest jakiś pomysł

Emulator z allegro, sprawdzony przez znajomych, zobaczymy jak będzie grał z Symphony...

Opublikowano

Jesli 17 to szukaj BBS RC326

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.