Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Moja A4 2.0T quattro APR Stage 2


WITT33

Rekomendowane odpowiedzi

jak to możliwe, że teraz znalazłem to auto?? :mysli::kox: :kox:

oświetlenie kabiny jak w statku kosmicznym :good: :good:

_________________________________________________

do czego służy przycisk pod tylną popielniczką??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-) na żywo nie jest takie "kosmiczne" po prostu jasna zimna biel, nie niebieskie, ale nie samo świecenie a włączanie tylu dziesiątek LEDów robi wrażenie, takie "łupnięcie" jak przy włączaniu ksenonów :decayed: przycisk jest do zablokowania drzwi od wewnątrz przed ruszeniem bo same się blokują dopiero od 10 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechciałbym Cię martwić ale widziałem jakiś czas temu Twoje Audi na aukcji w USA i jestem pewien że to ten sam egzemplarz , jednak tam było po konkretnym dzwonie :thumbdown:

Nie musisz mnie martwić :wink4: 4 latka sprowadzamy auta z usa, poza tym moje auto nigdy nie było ogłaszane na żadnej aukcji w usa ale dzięki za troskę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna maszyna :good: Napęd, silnik no i manual :good: :good: :kox:

Ja bym jej tylko wymienił fotele bo placki są mało wygodne :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje

jak zjawisz się kiedyś na podpromiu z chęcią oglądnę w rzeczywistości

bezpiecznego użytkowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobione flashowanie do APR Stage 2, autko oczywiście ładnie się zbiera i z tego co na razie widzę spalanie spadło znacznie.

Pozdrowienia dla dealera APR na Polskę Pana Rafała z Best Performance Częstochowa, przemiły gość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie ten temat ale mój paździoch na 4ce od 60 bardzo ładnie się wkręca i wyprzedzanie jest milutkie :)

no nie powiem, mój też się jakoś toczy :P

ps. pikna sztuka, chociaz spryski bym zalozyl bo w fatalna pogode potrfia zmyc gnojówkę z pod kół traktora ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak esa poszła ale jak sobie pomyślę o tym że człowiek ciągle myśli czy mu auto nie buchną gdzieś z parkingu to lepiej się "wtopić w tłum" a na razie z B7 jestem bardzo zadowolony, mam zrobione 80 tys km i pewnie ktoś nie uwierzy ale 2 miesiące temu wymieniłem pierwszy raz w życiu wycieraczki szyby chociaż na tamtych jeszcze by pojeździł a oryg akumulator 7 letni jak na razie śmiga jak szalony, klocki tarcze z tyłu też ORI, przód zmieniłem dopiero co. Zawiechę zmieniłem na Bilstein B12 czyli takie jak ma S5 2013 i różnica to przepaść. Wracałem w czwartek z krakowa do rzeszowa ze średnią 100-115 kmh spalanie 7,5 po przeflashowaniu. Na dniach zrobię logi dynamiczne jak przepalę Pb95 którą zalałem przez głupotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka egzemplarz to rzeczywiscie rodzynek i ORI przebieg :thumbup1: w aucie jeszcze czuć fabryką :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No słyszałen że ten program APR z usa to nie był jakiś szał :whistling: Zmienił bym tylko naleśniki na kubły co by w zakrętach trzymało na boki :wink: Kiedy sprzedajesz to auto???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no APR w tej chwili to najlepszy tuner VW/Audi na świecie a zaraz po nim Revo i GIAC. Taki MTM jest gdzieś na końcu. :-) Program był rewelacyjny tylko wyciągnąłem katalizator i trzeba było nowy soft, teraz jest jeszcze lepsza bajka. Nawet w planach nie mam sprzedaży :-) po prostu nic lepszego nie kupię. Stołki fakt że w S4 lepsze ale jak już się siedzi na trasie to trzymanie super jak wsiadasz/wysiadasz co chwilę to kubełki już nie są takie fajne. Muszę porobić nowe fotki z nowym zawieszeniem bo stare zdjęcia są fatalne i na starych lampach USA jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra :wink: chodziło mi o to że na rolkach u DanielaFM wyszło słabo ale może to nie była wina softu. Swoją drogą auto fajne i chyba w przyszłości będe na takie polował. Jedyne co to kolor nadwozia mógł by być ciemniejszy ... ale na kolor to się kupuje w salonie :decayed:

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn ja myślę że hamownia u Daniela jednak zaniża i mam to na piśmie ;-) a mianowicie wyszło mi 200KM stock i 219 program a u wrclaguny w ten sam dzień 179KM gdzie pojechał do mr motors i na tym samym setupie wyszło 203KM ale już pomijając to, nie jest możliwe żeby przepływomierz zmierzył ilość powietrza 200 g/s w aucie co ma 219 KM bo to jest nierealne. Bardzo przybliżony pomiar daje zrobienie logu dynamicznego VCDSem, wystarczy ilość zmierzonego powietrza w g/s i wartość dzielimy na 0.8 co przy 200 g/s daje około 250 koni mech. Wystarczy poczytać na forach bo jest to dość dokładny przelicznik no chyba że komuś pada przepływomierz to może mieć mniejszą wartość ale taka to jest zależność. Zresztą widzę jak auto chodzi na stockowym programie a jak na sportowym, niebo a ziemia. Teraz po stage 2 zaleję lepszym paliwem i zrobię kolejny raz logi, apropo logów to znany program Torque na androida podaje mi dokładnie teraz 360Nm na paliwie Pb95. Chciałem tu jeszcze dodać w związku ze szmerami ludzi że komuś tam nowy FSI bierze olej. Od 4 lat to auto nie wzięło mi nawet 50 ml nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...