Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.


Kacza

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie kupiłeś spryskiwacze mgłowe (podgrzewane)? Co jeszcze było potrzebne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega w dziale ogłoszeń się ogłasza zw spryskami. Pasują P&P . Są w zestawie z malutkim adapterem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przy okazji zmiany opon na zimowe Wjechały dystanse +15mm przod tył.

..dodam że auto w serii powinno wyjeżdżać z fabryki z takim osadzeniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poka poka :) zglebisz troche to poowiesz, ze jednak jeszcze za malo dystansu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się naucz zdjęcia wklejać :decayed::P

Wygląda zacnie, muszę się w takowe zaopatrzyć bo kółka seryjnie faktycznie takie "utopione"...

Nie ociera nic? jaki rozmiar opon?

Daj jeszcze jakieś fotki od d*py strony ;)

Edytowane przez pawelosinski83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię dziś normalne zdjęcia bo to na szybko;) jest ok a kombi jak to kombi ..zazwyczaj jeżdżę sam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/40/18

Rnse na pokładzie. Różnica kolosalna.

f506eab5b541.jpg

..w końcu bose zaczęło grać jak trzeba

Dystans 15mm tył

6068960cfa64.jpg

Dystans 15mm przod

1825197212d7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył faktycznie troszkę mógłby wyjść na zewnątrz :naughty: ale i tak jest o niebo lepiej... musze dopisać dystanse do listy zakupów...

RNS-E mod "wporzo", ale spróbuj podłączyć zamiast RNS-E coś aftermarketowego dobrej firmy, różnica jest jeszcze większa jak po przesiadce z RNS-D na RNS-E..... :kox: Wierz mi, że na RNS-E nie gra tak jak powinno, a tylko trochę lepiej :wink: Polecam Pioneera :wink:

Edytowane przez pawelosinski83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestie. Zależy mi aby środek wyglądał w miarę fabrycznie. Nigdy nie pasowało mi w kokpicie radio "niefirmowe" aftermarketowe..kwestia gustu. Ale trochę racji w tym jest co piszesz...u mnie w A6 C6 nie mam bose a zwykle nagłośnienie gra lepiej od bose w S4...hmm

Co do dystansu... z tyłu idealny był by +17mm.

Witam ponownie szanowNe grono.

Cisza w temacie nie znaczy ze nic się z autem nie dzieje:) czekam na fajne fanty także jak do mnie dotrą to będę się chwalil:) tym czasem auto aktualnie zimuje w ogrzewane hali garażowej i czeka aż będę miał czas przegonić pajęczyny z wydechu:)

Niestety nie wszystko idzie po mojej myśli. Wysłałem lampy na przerobke na bixenon z soczewka od B8 oraz wyeliminowanie parowania oraz malowanie kilku rzeczy w środku. Niestety firma do której wysłałem tak zje***** mi lampy ze wstyd to założyć na auto! Edytka widziala lampy i tez zlapala sie za glowe. I tu uwaga. Przestrzegam przed tą firma:

Serwis Lamp Samochodowych. Ul. Nowa 33. 64-560 Ostroróg

https://m.facebook.com/autolampy/

.. plan był dobry ale wykonanie tragedia. I tu pytanie. Jest ktoś konkrenty na forum kto umiejętnie rozklei i pomaluje środkowe elementy uszczelni i złoży do kupy jak bozia przykazala?

Edytowane przez Kacza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz no te lampy i opisz co i jak Ci zyebali ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz no te lampy i opisz co i jak Ci zyebali ?!

w skrócie wszystko :facepalm: takiej fuszerki jeszcze nie widziałam :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macieju, w avatarze masz fotkę na postojówkach czy DRL? Jak DRL to co tam masz za żarówy, że takie fajne białe? ;)

Możesz wrzucić tą fotkę większą do tematu? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już im zrobil taką reklame to nie zaszkodzi dodatkowo pokazac partactwa na fotkach i ustrzec nastepnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaze spokojnie. Jutro wrzucę foty. Wracam właśnie z trasy i nie miałem jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestie. Zależy mi aby środek wyglądał w miarę fabrycznie. Nigdy nie pasowało mi w kokpicie radio "niefirmowe" aftermarketowe..kwestia gustu. Ale trochę racji w tym jest co piszesz...u mnie w A6 C6 nie mam bose a zwykle nagłośnienie gra lepiej od bose w S4...hmm

Co do dystansu... z tyłu idealny był by +17mm.

Witam ponownie szanowNe grono.

Cisza w temacie nie znaczy ze nic się z autem nie dzieje:) czekam na fajne fanty także jak do mnie dotrą to będę się chwalil:) tym czasem auto aktualnie zimuje w ogrzewane hali garażowej i czeka aż będę miał czas przegonić pajęczyny z wydechu:)

Niestety nie wszystko idzie po mojej myśli. Wysłałem lampy na przerobke na bixenon z soczewka od B8 oraz wyeliminowanie parowania oraz malowanie kilku rzeczy w środku. Niestety firma do której wysłałem tak zje***** mi lampy ze wstyd to założyć na auto! Edytka widziala lampy i tez zlapala sie za glowe. I tu uwaga. Przestrzegam przed tą firma:

Serwis Lamp Samochodowych. Ul. Nowa 33. 64-560 Ostroróg

https://m.facebook.com/autolampy/

.. plan był dobry ale wykonanie tragedia. I tu pytanie. Jest ktoś konkrenty na forum kto umiejętnie rozklei i pomaluje środkowe elementy uszczelni i złoży do kupy jak bozia przykazala?

Gwerty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...