Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdzie kupiłeś spryskiwacze mgłowe (podgrzewane)? Co jeszcze było potrzebne?

Opublikowano
  • Autor

Kolega w dziale ogłoszeń się ogłasza zw spryskami. Pasują P&P . Są w zestawie z malutkim adapterem

Opublikowano

Czyli kupiłeś juz z przerobionym otworem?

Opublikowano
  • Autor

Dziś przy okazji zmiany opon na zimowe Wjechały dystanse +15mm przod tył.

..dodam że auto w serii powinno wyjeżdżać z fabryki z takim osadzeniem!

Opublikowano

Poka poka :) zglebisz troche to poowiesz, ze jednak jeszcze za malo dystansu ;)

Opublikowano
  • Autor

https://naforum.zapodaj.net/9f915b96c6c0.jpg.html

Na lato sa 19 i bedzie trzeba spasowac odpowiednio :) na tyl dorzucil bym jeszcze ze 2mm

Opublikowano

Się naucz zdjęcia wklejać :decayed::P

Wygląda zacnie, muszę się w takowe zaopatrzyć bo kółka seryjnie faktycznie takie "utopione"...

Nie ociera nic? jaki rozmiar opon?

Daj jeszcze jakieś fotki od d*py strony ;)

Edytowane przez pawelosinski83

Opublikowano

9f915b96c6c0.jpg

Nic nie obciera przy pełnym bagaju czy nie ładujesz aż tyle?

Opublikowano
  • Autor

Zrobię dziś normalne zdjęcia bo to na szybko;) jest ok a kombi jak to kombi ..zazwyczaj jeżdżę sam :D

Opublikowano

te zimówki masz 235/40/18?

Opublikowano
  • Autor

225/40/18

Rnse na pokładzie. Różnica kolosalna.

f506eab5b541.jpg

..w końcu bose zaczęło grać jak trzeba

Dystans 15mm tył

6068960cfa64.jpg

Dystans 15mm przod

1825197212d7.jpg

Opublikowano

Tył faktycznie troszkę mógłby wyjść na zewnątrz :naughty: ale i tak jest o niebo lepiej... musze dopisać dystanse do listy zakupów...

RNS-E mod "wporzo", ale spróbuj podłączyć zamiast RNS-E coś aftermarketowego dobrej firmy, różnica jest jeszcze większa jak po przesiadce z RNS-D na RNS-E..... :kox: Wierz mi, że na RNS-E nie gra tak jak powinno, a tylko trochę lepiej :wink: Polecam Pioneera :wink:

Edytowane przez pawelosinski83

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki za sugestie. Zależy mi aby środek wyglądał w miarę fabrycznie. Nigdy nie pasowało mi w kokpicie radio "niefirmowe" aftermarketowe..kwestia gustu. Ale trochę racji w tym jest co piszesz...u mnie w A6 C6 nie mam bose a zwykle nagłośnienie gra lepiej od bose w S4...hmm

Co do dystansu... z tyłu idealny był by +17mm.

Witam ponownie szanowNe grono.

Cisza w temacie nie znaczy ze nic się z autem nie dzieje:) czekam na fajne fanty także jak do mnie dotrą to będę się chwalil:) tym czasem auto aktualnie zimuje w ogrzewane hali garażowej i czeka aż będę miał czas przegonić pajęczyny z wydechu:)

Niestety nie wszystko idzie po mojej myśli. Wysłałem lampy na przerobke na bixenon z soczewka od B8 oraz wyeliminowanie parowania oraz malowanie kilku rzeczy w środku. Niestety firma do której wysłałem tak zje***** mi lampy ze wstyd to założyć na auto! Edytka widziala lampy i tez zlapala sie za glowe. I tu uwaga. Przestrzegam przed tą firma:

Serwis Lamp Samochodowych. Ul. Nowa 33. 64-560 Ostroróg

https://m.facebook.com/autolampy/

.. plan był dobry ale wykonanie tragedia. I tu pytanie. Jest ktoś konkrenty na forum kto umiejętnie rozklei i pomaluje środkowe elementy uszczelni i złoży do kupy jak bozia przykazala?

Edytowane przez Kacza

Opublikowano

Pokaz no te lampy i opisz co i jak Ci zyebali ?!

Opublikowano

Pokaz no te lampy i opisz co i jak Ci zyebali ?!

w skrócie wszystko :facepalm: takiej fuszerki jeszcze nie widziałam :rant:

Opublikowano

Macieju, w avatarze masz fotkę na postojówkach czy DRL? Jak DRL to co tam masz za żarówy, że takie fajne białe? ;)

Możesz wrzucić tą fotkę większą do tematu? :-)

Opublikowano

Jak już im zrobil taką reklame to nie zaszkodzi dodatkowo pokazac partactwa na fotkach i ustrzec nastepnych :)

Opublikowano
  • Autor

Pokaze spokojnie. Jutro wrzucę foty. Wracam właśnie z trasy i nie miałem jak

Opublikowano

Dzięki za sugestie. Zależy mi aby środek wyglądał w miarę fabrycznie. Nigdy nie pasowało mi w kokpicie radio "niefirmowe" aftermarketowe..kwestia gustu. Ale trochę racji w tym jest co piszesz...u mnie w A6 C6 nie mam bose a zwykle nagłośnienie gra lepiej od bose w S4...hmm

Co do dystansu... z tyłu idealny był by +17mm.

Witam ponownie szanowNe grono.

Cisza w temacie nie znaczy ze nic się z autem nie dzieje:) czekam na fajne fanty także jak do mnie dotrą to będę się chwalil:) tym czasem auto aktualnie zimuje w ogrzewane hali garażowej i czeka aż będę miał czas przegonić pajęczyny z wydechu:)

Niestety nie wszystko idzie po mojej myśli. Wysłałem lampy na przerobke na bixenon z soczewka od B8 oraz wyeliminowanie parowania oraz malowanie kilku rzeczy w środku. Niestety firma do której wysłałem tak zje***** mi lampy ze wstyd to założyć na auto! Edytka widziala lampy i tez zlapala sie za glowe. I tu uwaga. Przestrzegam przed tą firma:

Serwis Lamp Samochodowych. Ul. Nowa 33. 64-560 Ostroróg

https://m.facebook.com/autolampy/

.. plan był dobry ale wykonanie tragedia. I tu pytanie. Jest ktoś konkrenty na forum kto umiejętnie rozklei i pomaluje środkowe elementy uszczelni i złoży do kupy jak bozia przykazala?

Gwerty
Opublikowano
  • Autor

Dzięki. Juz nawiazalismy kontakt :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.