Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Gdzie założyć chipa w zachodnipomorskim ?


David

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie gdzie zalozyc chipa w zach. ??

przymierzam sie do zalozenia chipa w swojej audi :> wiem ze na forum wszyscy polecaja Rogala.

Ja pracuje teraz w Danii w polsce jestem tylko na weekend ewentulanie 3 dni.wiec 650 km z Danii plus 550 do Wawy-masakra! najgorsze to meczarnia po naszych drogach :( w necie znalazlem firme V-tech w Szczecinie.Czy ktos o niej slyszal cos lub byl tam?

A i czy cena w tym V-tech za chip czyli 1500zl jest rozsadna jak za taka usluge? zwiekszaja moc w 1.9 Tdi 110km o 25 km a moment juz nie pamietam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdansk-To juz zawsze troche blizej :)

dzieki

czekam na inne propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdansk-To juz zawsze troche blizej :)

dzieki

czekam na inne propozycje

chyba nie bedzie ... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--------------------------------------------------------------------------------

Vał-tek odpada....

dlaczego v-tech odpada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w google tylko ten v-tech sie pojawia...chyba zaloze chipa dopiero na wakacje bo mam zamiar jechac do wawy to moze wtedy zajade do Rogala.Gdansk tez mam zamiar odwiedzic wiec zobaczymy.Ale ogolnie bieda z tym chiptuningiem w Szczecinie.Duze miasto a jedna firma ma strone a nie chce jechac do jakiegos tam kolegi kolegi [br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 16:04_________________________________________________a co powiecie o tej firmie?

strona wyglada profesjonalnie.

http://www.upsolute.pl/kontakt.html

to tez rejony Gdanska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strona wyglada profesjonalnie.

http://www.upsolute.pl/kontakt.html

Chcesz zrobic chipsa oceniajac www...slabo to widze

Jak cos to juz lepiej jedz do Vtechu w szczecinie niz do nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w google tylko ten v-tech sie pojawia...chyba zaloze chipa dopiero na wakacje bo mam zamiar jechac do wawy to moze wtedy zajade do Rogala.Gdansk tez mam zamiar odwiedzic wiec zobaczymy.Ale ogolnie bieda z tym chiptuningiem w Szczecinie.Duze miasto a jedna firma ma strone a nie chce jechac do jakiegos tam kolegi kolegi

David, co do chip tuningu w Szczecinie to oprócz V-tech'u jest jeszcze :

Eurotronica

ul. Rostocka 12

71-771 Szczecin

kom. 607868614

Podobno dobrze robią, sam jeszcze nie korzystałem, ale kilku moich znajomych u nich robiło i bardzo sobie chwalą profesjonalizm firmy.

Zapraszamy na spot w Szczecinie 11.01.2009 g. 14.00 Parking FeuVertu (stara castorama)

Oczywiście również zapraszam do wątków :

http://www.a4-klub.pl/smf/all_spoty_szczecin-t46090.135.html

http://www.a4-klub.pl/smf/zachodniopomorskie-b94.0/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ja i tak jednak zbiorę sie i polecę do Rogala,a odnośnie Rostockiej to miałem z nimi do czynienie w sensie hamowania i ... :kwasny: :kwasny:gość ,który robił u nich przeniósł się do v-techa na Mierzynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzicie mi jak wyglada sprawa z przebiegiem auta? slyszalem opinie ze jezeli auto ma ponad 200 tys to chip jest bez sensu.Jak to ma sie do przebiegu auta?moj silnik chodzi elegancko no ale przebieg swoj ma,wkoncu to 97 rok a nie 2007...

Do zadra :

no niestety nie moge byc na spocie poniewaz siedze w Danii,ale moze kiedys ;) ale najpierw musze troche audi zrobic zeby nie bylo lipy :>

ja tez ostatnio kupilem kierownice od S-line ale ta po lifcie,Ty nie potrzebowales tulejki(naby) redukcyjnej zeby zalozyc swoja kierownice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzicie mi jak wyglada sprawa z przebiegiem auta? slyszalem opinie ze jezeli auto ma ponad 200 tys to chip jest bez sensu.Jak to ma sie do przebiegu auta?moj silnik chodzi elegancko no ale przebieg swoj ma,wkoncu to 97 rok a nie 2007...

Przebieg nie swiadczy o kondycji...sa auta z przebiegami 2x wiekszymi niz 200tys prawidlowo exploatowane i zadbane i tez mozna dlubac. Oczywiscie nie bedzie sie krecic go na max ale lekkie lizniecie nic nie zaszkodzi. Dlatego tez warto zainwestowac w tunera ktory oprocz hamowni ma podstawowa wiedze o mechanice i diagnostyce.

p.s AFN to naprawde mocne jednostki. U Ciebie raczej bedzie do sprawdzenia pompa oleju bo lubi w AFN platac filgle. Reszta mozna by rzec pancerna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200Tkm o niczym nie świadczy. Ja jak robiłem program u Rogala miałem 240Tkm mam teraz 253Tkm i nic się nie dzieje.

Dlatego przy większych przebiegach głupotą jest wgrywanie "gotowca". Trzeba zrobić to profesjonalnie diagnozując silnik przed i po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ja i tak jednak zbiorę sie i polecę do Rogala,a odnośnie Rostockiej to miałem z nimi do czynienie w sensie hamowania i ... :kwasny: :kwasny:gość ,który robił u nich przeniósł się do v-techa na Mierzynie

Z moich najnowszych informacji to koleś o którym pisałem z firmy "Eurotronica" to nie ten sam koleś o którym pisałeś sewek. On robi na swój rachunek i dojeżdża do klienta, a z tego co rozmawiałem ze swoimi znajomymi to naprawdę gość zna się na rzeczy no i robi niezłe "wózki", także ma jakąś "klientelę" wyrobioną[br]Dopisany: 27 Grudzień 2008, 20:16_________________________________________________

Do zadra :

no niestety nie moge byc na spocie poniewaz siedze w Danii,ale moze kiedys ;) ale najpierw musze troche audi zrobic zeby nie bylo lipy :>

ja tez ostatnio kupilem kierownice od S-line ale ta po lifcie,Ty nie potrzebowales tulejki(naby) redukcyjnej zeby zalozyc swoja kierownice?

ja już kupiłem z taką kierą Sssss...... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...