Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Założyłem felgi 17"x8,5" ET 30 do mojej a4 i mam pytanie


zaba84

Rekomendowane odpowiedzi

a chociaz wezne tyle zeby stylko na takie te po lewej :hi:http://moto.allegro.pl/item477701984_audi_oryginal_alu_felgi_17.html

Ten wzór w B5 nawet fajnie wygląda :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chociaz wezne tyle zeby stylko na takie te po lewej :hi:http://moto.allegro.pl/item477701984_audi_oryginal_alu_felgi_17.html

aaaaa ..to spokojnie powinno styknąć :wink4: Wzory pasujące do B5 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś koniecznie chciał zostać przy tamtych felach to można wywalcować nadkola i kółka się zmieszczą. ale najłatwiej jest zmienić koła na inne z odpowiednimi parametrami, zwłaszcza ze wzór taki sobie.

Szkoda się w takie coś bawić. Lepiej kupić inne alu o ładniejszym wzorze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak.. pojezdzilem troche na tych felgach i jez sprzedalem...

stwierdzam ze felga 17" to nie dlamnie i nie do polski, po zalozeniu moich 15 odrazu odczulem cisze w aucie i nic nie trzepie..... szukam teraz 16 tak jak mialem w innych autach, uwazam ze to najleprze rozwiazanie na polskie drogi.....

Dzieki wszytskim za odpowiedzi.. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że na większych felgach będzie bardziej twardo. Mi się jednak lepiej jeździ na 17" niż 15" :tongue4: A co do Polskich drug to i na 19" śmiga się bez problemu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony 205/40 :thumbdown: tzn nie są az takie złe ale za niski profil, twardo na nich bedzie i bedzie duza szpara między kolem a błotnikiem a do tego opona bedzie mocno naciągnięta. Ale to tylko moje skromne zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego wedlug mnie najleprzym rozwiazaniem jest felga 16" i opona 205/55.. ;)

choc nie ukrywam ze 17 tez sa fajne ale nie na polskie drogi, jak jedzie sie po ladnej drodze to oki ale jak np po kostce to masakra :( takie jest moje zdanie.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigałem Golfem IV na 17'' 205/40 i tylko ładnie to wygładało a na drogach trzeba było uważać na studzienki itp. Za to po po niemieckich autobahn :good: :oklaski:

W A6 mam 17" 235/45 i wozi w koleinach ze szkoda gadać :kwasny: ale ogólnie to nie jest twardo bo guma jest wysoka

W A4 mam 17" 225/40 i... jeszcze nie wiem jak jest bo śmigam od kupna na zimówkach ale pewnie też będzie wozić a zkomfortem podobnie jak w A6 czyli powinno być dosyć miękko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no juz dzis zakupilem fele firmy TOORA 16 calowe.... jak je zrobie to zobaczymy..:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no juz dzis zakupilem fele firmy TOORA 16 calowe.... jak je zrobie to zobaczymy..:D

Czyli jednak wygrała opcja mniejszego alu :confused4: Za jakiś czas możesz stwierdzić że masz za małe felgi :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no juz dzis zakupilem fele firmy TOORA 16 calowe.... jak je zrobie to zobaczymy..:D

no i dobrze zrobiłes, za duzo było kombinowania z tamtymi felami. Szkoda lakieru, cale bloto i zwir spod kół był wyrzucany na drzwi :disgust:

wklej fote tych toorasow :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fote wkleje ale jak zrobie je tzn ktos prubowal malowac je chromem i pseldo chrom sie luszczy .. :angry:

po nowym roku wypiaskuje sobie je w pracy i polakieruje..wtedy wrzuce fote..:D bo troche siupa pokazywac takie felgi.. ;)[br]Dopisany: 31 Grudzień 2008, 17:04_________________________________________________to jest model tej felgi.. tylko ja moj rozmiar to 7,5"x16" ET35

2c8b3046a0021c08.jpeg[br]Dopisany: 31 Grudzień 2008, 17:08_________________________________________________a wlasnie tylko pytanko.. jaki lekierek na nie polozyc :mysli: zeby sympatycznie wygladaly,,, :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne te Toory :good: Kiedyś widziałem takie w 17" na Volvo S60 i bardzo mi się podobały. Co do koloru to one były grafitowe i fajnie to wyglądało :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki.. :)

tak chodzi mi o kolorek.....

Mowicie ze grafit bylby cacy.... ale jaki odcien bo o ile sie nie myle to jest kilka odcieni tego grafitu..... laprzy ciemny grafit czy taki jasny.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...