Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak rozkodowac RADIO Dekodowanie radia po S/N


Gac3k

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam 38zł

http://allegro.pl/kod-klucz-code-do-radia-audi-cd-navi-itp-i6856355927.html?reco_id=24673dc5-52c5-11e7-8000-6c3be5c00ee0&ars_rule_id=201

lub nagrywasz specjsalna płyte i tez odzyskasz kod, po takim zabiegu ostatnie cztery cyfry nr seryjnego to pin

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czytałem coś o tej płycie. Ale to trzeba kupić, taką płytę w Internecie chyba nie ma takiego programu ściągnąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można zassać ale niektóre jednostki po jej użyciu są martwe lub z takim widokiem check.jpg

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. Mam pytanie. czy wymiana akumulatora wiąże się z tym, że trzeba bedzie podac jakiś kod do ponownego uruchomienia radia? ( audi concert).może znacie jakieś  sposoby na podtrzymanie napięcia w zasilaniu radia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy chorus 2 ale radio oczywiście od fabryki w aucie przy odłączeniu aku wyskakuje na chwile safe ale odczekam chwilkę wyłączam/włączam i śmiga jak nowe, nawet nie muszę nic ustawiać i programować stacji bo są w pamieci:) nie wiem czy wszyscy ogólnie tak maja, czy tylko mój sprzęt jest wyjątkowy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za szybką odp. Od niedawna mam b6 avant z radiem ori i tak pytam na zasadzie ,,w razie czego", bo do zimy kilka mies a aku byc może trzeba nowy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjęcie aku, odcięcie zasilania może spowodować, że radio będzie potrzebowało kodu.

O ile mi wiadomo wszystkie Concerty mają przypisany kod.

Można tego uniknąć poprzez zastosowanie na pewien czas dodatkowego źródła zasilania tzw. anty reset.

Edytowane przez KINIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2018 o 21:42, KINIAM napisał:

Wyjęcie aku, odcięcie zasilania może spowodować, że radio będzie potrzebowało kodu.

O ile mi wiadomo wszystkie Concerty mają przypisany kod.

Można tego uniknąć poprzez zastosowanie na pewien czas dodatkowego źródła zasilania tzw. anty reset.

Dzięki za info..a co to takiego to ,,antyreset"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antyreset :

- Dodatkowe źródło - aku włączone szeregowo do przewodów zasilania, nie do wymienianego aku.

- Lub specjalny prostownik przez gniazdo zapalniczki o ile jest aktywne przy wyłączonej stacyjce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...