Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Ruda po przejściach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moze i tak, te foto z 3 audikami to pod a1?

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie tak :D

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Jako, że od dłuższego czasu nic się nie działo z samochodem, to była cisza, ale powoli zaczynamy działać.

Dobrym wejściem w te lato była polerka rudej u znajomego który zajmuje się tym na co dzień.

(jakby ktoś z okolic Gliwic/Zabrza itd był zainteresowany czymś takim, to mogę podać namiar i myślę, że ogarniemy coś taniej ?)

DSC_2007.jpg

DSC_2008.jpgDSC_2011.jpgDSC_2012.jpgDSC_2018.jpgDSC_1978.jpgDSC_1974.jpg

Dodatkowo ruda teraz jest zabezpieczona na rok, więc zobaczymy jak to będzie się sprawować ?

Jak na tak stary samochód i tak wiele razy malowany to uważam, że wyszło super.

Opublikowano

ja z knurowa, ile  tak -/+ cenowo by to moglo wyjsc

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj, przy niedzieli praktycznie z nudów kupiłem fotele do rudej. Jako, że wymiana jest banalnie prosta, to grzechem było tego nie założyć. Teraz jeszcze tylko pranie i kozak ?IMG-20180624-WA0002.jpeg

Opublikowano

Trafiłem na ten temat przypadkiem, ale przyznam, że przyjemnie się czyta i ogląda zdjęcia :) bardzo ładna sztuka, tylko szkoda tej wgniotki na masce. Kolor też jeden z lepszych :) Możesz powiedzieć jak spisują się przednie reflektory Depo? Od jakiegoś czasu przymierzam się do wstawienia takich u siebie.

Opublikowano

Co te boczki foteli takie pomarszczone? Poza tym to wywaliłbym te wszystkie naklejki wkoło auta, nic nie dają :)

Opublikowano
  • Autor

Był plan, żeby zrobić tą wgniotke na masce, ale stwierdziłem, że bardzo mi to nie przeszkadza i traktuje go jako taki znak charakterystyczny ?

Co do lamp to ja jestem z nich zadowolony, jeżdżą już drugi rok i nic się z nimi nie dzieje, świecą jak świeciły ?

No właśnie fotele są trochę pomarszczone, to fakt, ale myślę, że wróci to do normy, bo po prostu jeździł w nich Pan trochę większych rozmiarów. Ale i tak za tą cenę, to mają prawo ?

Wiesz co, naklejki to sporna kwestia, wiadomo-Jednemu się podoba, drugiemu nie ? Nie ma ich jakoś sporo, a większość jest taka klimatyczna, więc raczej nie będę ich usuwać ?

Opublikowano

Rozumiem, że musiałeś podcinać błotniki aby wstawić te lampy? i czy miałeś stare valeo czy bosch?

Opublikowano
  • Autor

Tak, błotniki trzeba lekko podciąć, ale to raptem 20minut nawet spokojnej roboty ?

Stare miałem VALEO, ale u kumpla z BOSCHa też wymieniałem już. Gdzieś na forum są nawet schematy jak przerobić kostki i z Valeo i z Boscha, także nie ma z tym problemu. 

Opublikowano

tez mialem pomarszczony boczek, po wszyciu nowego boczka juz nie ma bo byla dziura

Opublikowano
  • Autor

ja właśnie dziur w tym fotelu nie mam, dlatego mi to nie przeszkadza. 

Co najlepsze fotele jeździły w aucie z takim samym kolorem jak mój ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.