Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwny dzwiek przy dodaniu gazu


bartek1561

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzis ogladalem audi z silnikiem BDG 163 konie i moje pytanie jest takie ze jak kolega dodal gazu i jak obroty spadaly to z okolic filtra powietrza pojawial sie dzwiek jakby powietrze skąś lecialo dziwne takie to przypominalo mi to dziwiek jakby z skyline i jak zmiania biegi to jest takie pssy heh czy to jest normalne ?

Maly edit to jest taki sam od głos jak na tym filmiku

Edytowane przez bartek1561
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim BDH jest taki sam swist jak piszesz. Moze niezbyt podobny do tego z filmiku. Jak kupilem moje V6 to sie obawialem ze turbina pada. Sporo sie obszukalem nieszczelnosci itd. Nic z tych rzeczy:)

Okazuje sie ze moje zachlanne na powietrze V6 ma dodatkowa dziure wlotowa do obudowy filtra powietrza. Dziura ta prowadzi do blotnika. Zdaje sie ze jak mu malo tlenu z wlotu glownego to doi z tego drugiego szczegolnie jak go depnac. Stad ten swist.

Obstawiam ze Twoje BDG ma tak samo - sprawdz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze go nie kupilem ale czaje sie na nie, temat do zamkniecia wyczytalem ze tak pracuje prawidlowo pracujaca turbina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pisać podobny post ale podepnę się tutaj. U mnie jest analogicznie, świszczy turbo ale tak delikatnie, auto nie kopci, nie drży, żadnych nieszczelności nie stwierdziłem a dalej świszczy przy przyspieszaniu ( na postoju tego nie ma). Rozumiem ,że to tak ma być? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...