Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Avant 98' 110PS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, już parę miesięcy minęło od zakupu to się pochwale :

Informacje:

Rok produkcji: 1998,

Skrzynia biegów manualna 5 biegów

Moc: 110 KM ,

1.9 TDI

ciemny granat

ABS,

2x el. szyby

el. lusterka,

klimatyzacja

alufelgi 15 cali

centralny zamek

autoalarm

pakiet oświetlenie

poduszka powietrzna 4 szt

wspomaganie kierownicy

immobiliser

ABS

zderzaki i listwy w kolorze nadwozia,

nagłośnienie 4 głośniki

przyciemnione tylne szyby - efekt lustra weneckiego

brak katalizatora

zawieszenie sportowe TA Technix

CB Uniden 520 xl + hustler

plany

- zmiana radia ,może na takie : http://allegro.pl/item497330892_clarion_dxz_389rmp_dxz_389rgmp_krakow.html

- czekam na jakies sugestie ;)

a4dfb576ba6f4d6fmed.jpg

f0a05922175634d1med.jpg

9f253d4d5e902f6fmed.jpg

9478a8a1b57b93c6med.jpg

tutaj na felach 16" ale wychodzimy za obrys auta i docieraly do blachy

e8f6343065f7fbefmed.jpg

Opublikowano

ładno autko ale radio na twoim miejscu bym zostawil a zapodał zmieniarke :good:

Opublikowano

Ładna furmanka . Jeszcze ściema szyb lampy po lift i będzie git ,a raio zostaw tak jak mówił cerB :good:

Opublikowano
  • Autor

ładno autko ale radio na twoim miejscu bym zostawil a zapodał zmieniarke :good:

zmieiarki nie zapodam,bo do tego radia nie da sie podlaczyc

Ładna furmanka . Jeszcze ściema szyb lampy po lift i będzie git ,a raio zostaw tak jak mówił cerB :good:

szybki sa sciemnione na tyle- efekt weneckiego lustra

Opublikowano

Lampki z przodu na zespolone i juz będzie :good:

Opublikowano

Podstawowa zmiana stylistyczna ..lampy poliftowe i Xenon :wink4:

Kurde...ja mam też AFN-a i rocznikowo 98' ...ale mam 6 zegarów :naughty: ..u Ciebie widać , że są tylko 4 :mysli:

Opublikowano

bo to zalezało od wyposazenia :tongue4:

Opublikowano

bo to zalezało od wyposazenia :tongue4:

Hee..wydało się , że mam wypasa :tongue4::decayed:

Opublikowano
  • Autor

to wrzuc tu fpte z tymi 6 zegarami,popatrze sobie :D

Opublikowano

Wygrzebałem gdzieś z mojego tematu ...

img0256hl8.jpg

Naklejka S-line wyleciała pierwszego dnia :polew:

Opublikowano
  • Autor

:slina: :slina: :slina: bardzo fajnie to wyglada

i pewnie pokazuje Ci spalanie ?

Opublikowano

:slina: :slina: :slina: bardzo fajnie to wyglada

i pewnie pokazuje Ci spalanie ?

Spalanie tymczasowe i średnie , dystans ..spalone żarówki , płyn .. Stację radiową ..ect. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

kurcze,to czemu ja tego nie mam ;(

Opublikowano

ja mam afn-ka z 97r. i też takich zegarków nie mam :mysli:

da się gdzieś takie nabyć ?

Opublikowano

kurcze,to czemu ja tego nie mam ;(

Zawsze możesz sobie podrezać :cool1: Szukaj zegarów od A6 1.9 Tdi ..z czerowno-białym podświetlaniem i przy okazji manetki do Fisa z tempomatem i ognia :naughty:

Opublikowano

kurcze,to czemu ja tego nie mam ;(

Zawsze możesz sobie podrezać :cool1: Szukaj zegarów od A6 1.9 Tdi ..z czerowno-białym podświetlaniem i przy okazji manetki do Fisa z tempomatem i ognia :naughty:

będą pasować bez problemu ?

Opublikowano
  • Autor

a tak pi razy oko w jakiej kwocie by sie to zamknelo ?

Opublikowano

kurcze,to czemu ja tego nie mam ;(

Nie wszystkie A4 to mają, zależało od wyposażenia, ja też nie mam, ale za to mam inne rzeczy jakich ragga nie ma :tongue4: mnie najbardziej śmieszy przebieg paździocha raggusiowego :polew: A co do takich budzików to kwestia 300-400 zeta i masz takie tylko musisz znać kogoś kto Ci wszystko ładnie zgra Vagiem :wink4: Wyglądać to to ładnie wygląda, ale czy to aż tak niezbędne? Ja niby planuję zakładać liczniczek z FISem ale są inne priorytety :tongue4:

Ragguś Ty nie masz rocznikowo '98 tylko modelowo, rocznikowo to Ty masz '97 :tongue4: Farta miałeś że Ci się już 1,5 lifta trafiło z '97 :naughty:

Ładny AFNik '98, felgi i lampy na przód po lifcie obowiązkowo :> A no i tania sprawa kierunki w błotnikach na białe zmień :wink4:

Opublikowano

mnie najbardziej śmieszy przebieg paździocha raggusiowego

Ale Ty jesteś cycek ..przecież mówiłem Ci nie raz , że smyrnąłem szafę bo mnie przebieg w oczy szczypał :decayed:

ale za to mam inne rzeczy jakich ragga nie ma

Mówisz o tych swoich kubełkach ? Pff.. :przebiegly:

Ragguś[/b] Ty nie masz rocznikowo '98 tylko modelowo, rocznikowo to Ty masz '97

Dokładnie .. pomyliło mi sie :wink4:

będą pasować bez problemu ?

Tak :good:

a tak pi razy oko w jakiej kwocie by sie to zamknelo ?

Same zegary 250 zł w górę ... do tego manetki ..to i przy okazji tempomat by się przydało podrezać za jednym przysiadem :wink4:

Opublikowano

Ale Ty jesteś cycek ..przecież mówiłem Ci nie raz , że smyrnąłem szafę bo mnie przebieg w oczy szczypał :decayed:

:naughty: ale Ty męski jesteś :polew:

Mówisz o tych swoich kubełkach ? Pff.. :przebiegly:

O kubełkach, kierce od eSa, 4ech szybach w prądzie, składanych lusterkach elektr. :mysli: Resztę już sobie dołożyłeś :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.