Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pękła przednia szyba


RaCZeK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jade sobie dosłownie godzinke temu równą drogą asfaltową, nic przede mną nie jechało aż tu nagle słyszę "cyk" tak jakbym zebrał mały kamyczek na przednią szybę i to mnie zastanowiło bo tak jak pisałem nic przede mną nie jechało i nie mógł to byc nawet najmnieszy kamyczek. Co się okazało: pękła przednia szyba na wprost kierowcy począwszy od dołu (zza uszczelki - czyli pewnie od samej krawędzi) ku górze na jakies 10 cm. Szyba jest ori (nie przekładana z żadnego innego auta), a że autko to mam już prawie rok to napewno bym zauważył jakieś drobne pęknięcie, a napewno na wprost moich oczu. Moje pytanie jest następujace: co robic? próbowac naprawiac i co to się dalej z tym bedzie dziac? czy poprostu wymienic na jakąś używke i jaki to jest koszt? No i jeszcze czy ktoś z was miał podobny przypadek bo jak dla mnie to wydaje się dziwne. Dodam jeszcze że temperatura wynosiła +1 stopień i padał deszcz także mrozu nie było.

Sorry że sie troszke rozpisałem ale proszę o jakąś rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z was miał podobny przypadek bo jak dla mnie to wydaje się dziwne

Ja miałem i jeszcze nic nie robiłem bo jest po stronie pasażera, ale do przeglądu będę musiał wymienić :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RaCZeK, jesli pekla od samego rantu to nie jest podobno do naprawy.

Wymieniac i sie nie zastanawiac.

Przypilnowac tylko przy wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trzeba będzie wymienic ... z tego co sie orientuje to w vw golfach 4-kach bywa tak że szyba pęka sama z siebie (chyba lubi :twisted:) ale w audi nie słyszałem o tym i dlatego pytałem jak tam u innych ... jakby jeszcze ktos podał mi cene nowej szyby nie używki byłbym wdzieczny

... na allegro widze tylko używki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u fachowców i tak jak Pikuś napisał że jest do wymiany bo pękła od samego rantu no i za nową szybę z montażem powiedzieli mi prawie 500 zeta. Fakt to jest firma specjalizująca sie w tym a nie jakis garażowy "fachura" no ale czy cena nie jest za wysoka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płacilem pol roku temu 400 zl za nowa szybke , juz z robocizna , do tego 2 lata gwarancji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u fachowców i tak jak Pikuś napisał że jest do wymiany bo pękła od samego rantu no i za nową szybę z montażem powiedzieli mi prawie 500 zeta. Fakt to jest firma specjalizująca sie w tym a nie jakis garażowy "fachura" no ale czy cena nie jest za wysoka?

Lepiej raz a porządnie...no i fajnie ze juz masz nowa szybke oby juz wiecej razy nie pekala :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...