Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] a4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moja A4 miala fabrycznie 150km a dopiero 184km po zalozeniu chipa

kolego wrzuc fotki do tematu :gwizdanie:

Opublikowano
:decayed: fajnie... A masz jakieś fotki? Tu się chwalimy swoimi autkami, ale nie w taki sposób jak Ty to zrobiłeś :rolleyes: A i zmień oznaczenie silnika, bo sporo masz chipsa to miałeś nie AJLa 180KM tylko AEB 150KM, bo chip który dodaje 4 KM mocy to jakiś dziwny :blink::wink4: Zmień też silnik w danych w swoim profilu...
Opublikowano

dobry tunning 4 KM, ja też chcę :kox::naughty::decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Te 4 KM dały takiego kopa, że auto tak śmiga iż nie ma szans mu teraz cyknąć fotek....

Czekamy na foty

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wiecie jestem tu nowy moze troche zle napisalem fabrycznie auto ma 150km w niemczech zostalo podrasowane na 184km wiem ze smiesznie troche wyszlo ale licze na wyrozumialosc[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 14:29_________________________________________________foto bedzie niebawem na stronie

Opublikowano

takim fotkom mówimy NIE :evil::polew: :polew:

Więc czekamy :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

powiedzialem zdjecia samochodu beda niebawem[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 14:38_________________________________________________Kawi87 mozesz mi powiedziec jak sie wrzucic zdjecia na stronke

[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 14:46_________________________________________________przepraszam kowi87

Opublikowano

powiedzialem zdjecia samochodu beda niebawem[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 14:38_________________________________________________Kawi87 mozesz mi powiedziec jak sie wrzucic zdjecia na stronke

[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 14:46_________________________________________________przepraszam kowi87

wchodzisz na www.imageshack.us bierzesz tam [wybierz] wybierasz fotke z dysku i [host it] póżniej kopiujesz pierwszy link z poniżej wyswietlanych( te pod reklamą) i wklejasz na forum

Opublikowano
  • Autor

ok dziekuje slicznie za wiadomosc zdjecia ukaza sie majpozniej w piątek :)

Opublikowano
  • Autor

http:dscn1925rz8.jpg

w2048.png[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 13:03_________________________________________________dscn1929ik2.jpg

w2048.png[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 13:04_________________________________________________dscn1928dv1.jpg

w2048.png[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 13:06_________________________________________________dscn1926qf7.jpg[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 13:09_________________________________________________oto zdjecia w tej chwili nie robie zadnych modyfikacji dopiero na okres letni bedzie zmieniony gril brewki na lampy oczywiscie naglosnieni juz jest pozdrawiam wszystkich

Opublikowano

Ładna podstawa pod przyszłe mody. Ja bym wrzucił lampki poliftowe na przód i tył i białe boczne kierunki .Później jakieś ładne szpulki i :good:

Opublikowano

Przerzuć tego posta do pierwszego żeby temat miał rece i nogi :good:

Ładne sreberko :good: lampki wymień na depo plus jakiś zenonik :naughty: i będzie juz :kox: kierunki proponuje na ciemne dymione, klamki i dokładki w kolor i unikaj chromu

Podstawa to ładna Felga na lato :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

felga juz jest na lato ale tylko 15cali 205/55 lampy przod i tyl tez beda zrobione i kierunki czywiscie tez

Opublikowano

widzę, że każde sreberki 96r nie są malowane klamki

Opublikowano

Dokup jeszcze mieszek ze skórki, bo ten się lekko spracował :gwizdanie:

Opublikowano

Fajna furka. Zmieniłbym lampki z przodu, tył też, aluminium ładne i będzie elegancko

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

no niestety meszek skorkowy troszke sie juz spracowal

Opublikowano

Wszystko fajnie ale miałeś nim wypadek, czy takie auto już kupiłeś? :embarrassed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.