Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

neon w bagazniku - prosze o opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dwie diody po 50 groszy + 23 cm. przezroczystego wężyka za 23 grosze (1zł metr) + 10 groszy opornik i 1 zł przewód elektryczny = 2.33 zł niezły interes nie zapomnij o kosztach przesyłki

a efekt świecenia takiego (neonu) = he.he.he. :lol::lol::lol::lol::lol:

Opublikowano
  • Autor

zdaje sobie z tego sprawe. a moze ty masz cos lepszego do zaoferowania?

Opublikowano

prawdziwe neony będą ok bo te diody z wężykiem naprawdę świecą żałośnie

zainwestuj 2.33 zrób sobie taki (neon) w 5 minut a zobaczysz co to jest warte

a za reszt kasy którą byś wydał na te neony po 6 zł kup czteropak i ciesz się że nie kupiłeś tego gó...

:a4fan:

Opublikowano
  • Autor

a cos wykombinuje. tylko juz mam tyle kabli w tym bagazniku ze juz powoni nie wiem gdzie to chowac. 10 kg miedzi :lol: ale widze ze one maja wtyczke do zapalniczki. nozna je podlaczyc rowniez normalnie? moglbys mi wyslac jakos fotke jak to wyglada?

Opublikowano
a co myslicie o takich? po jednym na kazdym boku?

http://moto.allegro.pl/it...ny_gratisy.html

albo takie czerwone jednak dookola tej tuby

http://moto.allegro.pl/it...per_tuning.html

To co podales to jedno wielkie gowno :rotfl: Nawet w to nie inwestuj, sam kupilem takie do bagaznika i porazka !! :eek: To co podal Keżor jest bardzo ok ! Maja wtyk do zapalniczki, ja w A4 obcielem go i podpielem pod oryginalne oswietlenie bagaznika a ori zarowki wyciagnalem ... Bylo to na forum - http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3825

Opublikowano
  • Autor

i tez tak chyba zrobie tylko nie pod ori oswietlenie bo mam w dachu (avant) i by bylo troche bawienia sie. pdlacze pod zwykle swiatla mijania z jakim dodatkowym wylacznikiem.

Opublikowano

schiller, obciąłem wtyczke jak Wojtas-audi i śmigało na bagażnikowej lampce, dlatego jak zamykałem klape to sie automatycznie wyłączało. a może jak byś właśnie dwa komplety zamontował na dachu skierowane w dół :cool:

Opublikowano
  • Autor

nie nie to odpada. tak jak mowilem to ma byc dyskretne oswietlenie a jak zrobie cos takiego to bedzie choinka.

Opublikowano

Ja stawiam na 1 zdjecie.

To drugie to nie dla mnie, chyba sie za szybko starzeja. :rotfl:

Ale wybór nalezy do ciebie. (kandydat nr 1)

Opublikowano

ja Ci proponuje taki zestaw jak ma Keżor podpiąć pod prowadnicami rolety..jest tam troszke miejsca czy trzeba rezac..? a jakbys to zrobil w dachu ale zaraz przy klapie bagaznika ? skierowane bardziej w strone skrzyni i foteli..? otwierajac bagaznik tego nie zobaczysz bo bedzie to zasloniete w strone otwierajacego klape..

Opublikowano
  • Autor

nie nie dach odpada w kazdym przypadku ale tez juz myslalem o tych roletach. ja je chyba po prostu zamowie i pozniej cos pokombinuje jak bede mial ten zestawik.

Opublikowano

chcesz dyskretnie i wybrałeś czerwone :question::lol:

Opublikowano
  • Autor

:biggrin: nie ja. przeczytaj poczatek tego tematu.

Opublikowano
nie ja. przeczytaj poczatek tego tematu.

ale przytaknąłeś na czerwony :wink: a on dyskretny nie jest.

Opublikowano
ostateczna decyzja jeszcze nie zapadla. nadal rozwazam miedzy czerwonym a bialym. ale teraz juz wiem gdzie je umieszcze. po prostu tutaj:

http://www.fotosik.pl/pok...9ca8624a28.html

tam ich nie bedzie widac a dobrze bada oswietlaly.

a przypadkiem jak oświetlisz całe wnętrze to nie będą mocniej oświetlały podłogi bliżej miejsca w którym będą zamontowane..a dalej będą świeciły " resztki" ich promieni ?

Opublikowano
  • Autor

mysle /mam nadzieje, ze nie. :wink: to bedzie taki sam efekt oswietlenia jak bym je zamontowal na dachu. jedynym wyjscie sprawdzenia tego to kupic i zamontowac. no chyba ze ktos ma cos podobnego?

Opublikowano
to bedzie taki sam efekt oswietlenia jak bym je zamontowal na dachu.

otóż nie ! weź pod uwage że dach jest w wiekszej odległości od podłoża więc światło ma większe rozproszenie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.