Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z akumulatorem, świecą non stop światła wsteczne


piegus147

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z moim samochodem, mianowicie jeździłem bez jakichkolwiek problemów aż ostatnio wsiadam do auta a silnik ledwo zapalił, z powodu mniejszej ilości prądu. Następnego razu, tego samego dnia chciałem jechać autem, niestety akumulator był rozładowany.
Sprawdziłem stan akumulatora, okazało sie zę jest dobry, ładowanie też zostało sprawdzone i było ok. Ogólnie akumulator był dobry, słuchałem dużo muzyki z niego przy wyłączonym silniku i nigdy mnie nie zawiódł, do chwili.. Drugim problemem jest to że cały czas świecą mi światła wsteczne.. ??
Doszedłem do tego po wrażeniach z akumulatorem, podejrzewam że padł czujnik, ale czy to jest powód rozładowywania akumulatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest walnięta jedna lub więcej krańcówek drzwi lub z powodu przerwy w wiązce drzwi nie ma komunikacji sterownika w drzwiach z modułem komfortu to auto nie usypia po zamknięciu szyny CAN i ciągnie dużo prądu, nowy akumulator załatwia wtedy w max 3 dni. Charakterystycznym objawem tej usterki jest cykliczne zapalanie się i gaśnięcie włącznika świateł awaryjnych, a po podłączeniu do kompa moduł komfortu sypnie błędami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazało się, że akumulator szmelc, poprzedni mechanik źle sprawdził stan akumulatora ( ach Ci nasi mechanicy) przy okazji szlag trafił czujnik. Nowy akumulator i wszystko gra. Dzięki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...