Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey


roman_tyk

Rekomendowane odpowiedzi

Mi właśnie wyszło 1680kg. Niecałe pół baku.

Brata poliftowy Avant 1660kg, ale miał spokojnie z 10l paliwa mniej.

Tiptronic jest cięższy od S Tronica? Bo Avant powinien wychodzić więcej.

Edytowane przez komoornik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ważyłem swoją z czystej ciekawości i wyszło 1730 kg.

nie tak zle, a ile miales paliwa w baku? Ponoc C7 w 2.0tfsi wazy niewiele wiecej

Pełny zbiornik pod korek...

Mi właśnie wyszło 1680kg. Niecałe pół baku.

Brata poliftowy Avant 1660kg, ale miał spokojnie z 10l paliwa mniej.

Tiptronic jest cięższy od S Tronica? Bo Avant powinien wychodzić więcej.

Myśle, że będzie bardzo podobnie między tipem a s tronic. Ja mam dodatkowo założony hak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Imhotet napisał:

jak tam sprzedałes fure czy jeszcze nie ? 

 

...a cos ty kazdy patrzy zeby za 60k kupic i to najlepiej zajechanego klekota od Niemca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sami popatrzcie w dzial kupujemy audi, goscie wklejaja klekoty 2012-2014 po lifcie od handlarzy za 50-55tys zl z Niemiec, kiedy to w Niemczech nie da sie tak tanio kupic auta do jazdy.

Trudno przekonam zone zeby zamiast golfa gti jezdzila b7 a ja bede powozil b8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, roman_tyk napisał:

sami popatrzcie w dzial kupujemy audi, goscie wklejaja klekoty 2012-2014 po lifcie od handlarzy za 50-55tys zl z Niemiec, kiedy to w Niemczech nie da sie tak tanio kupic auta do jazdy.

Trudno przekonam zone zeby zamiast golfa gti jezdzila b7 a ja bede powozil b8

Osobiście proponuje dla żony b7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2016 o 10:05, roman_tyk napisał:

ogolnie jadac w trasie bardzo powoli (80) widzialem raz spalanie 6.2l

Przy normalnej dynamicznej jezdzie trasa do 180km/h wychodzilo na fisie 9.5l

Po miescie odcinek 6km z korkami kolo 11.5l

To jest duze ciezko auto, 1780kg wagi kapec 245 swoje spali, ale tak jak kolega od 2.0tdi powiedzial, tdi tez swoje spali zeby taka masa poruszac.

9,5l powiadasz hmmm.

Odebrałem służbowe SuperB 2.0 TSI 280km 4x4 i ten teges :kox: przy pyrkaniu po mieście ( do 1500km docieranie - zalecenie serwisu :naughty: ) to spalanie z 100km jak na zdjęciu poniżej.

Jak mu buta zasadzę jak się dotrze to myślę że z 20l/100 nie zejdę.  Już miałem kupować A5 2.0 TFSI ale chyba się jeszcze zastanowię...

TSI28044.jpg

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

superb ci spala 15.5 ? chyba cały czas po miescie bujasz... przeciez to 4x4 to zwykły haldex czyli ośka... mi stare 2.7 v6 pali 15 litrów przy odcinkach 4km do pracy a przeciez to waskopasmowa sonda i auto z lat 90' tankowałes auto do pełna  czy slepo wierzysz we wskazania komputera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, l.e.s.t.e.r napisał:

9,5l powiadasz hmmm.

Odebrałem służbowe SuperB 2.0 TSI 280km 4x4 i ten teges :kox: przy pyrkaniu po mieście ( do 1500km docieranie - zalecenie serwisu :naughty: ) to spalanie z 100km jak na zdjęciu poniżej.

Jak mu buta zasadzę jak się dotrze to myślę że z 20l/100 nie zejdę.  Już miałem kupować A5 2.0 TFSI ale chyba się jeszcze zastanowię...

TSI28044.jpg

Opisz jakieś wrażenia B8 FWD vs ten Superb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoda jest ze skrzynią DSG. Jest autem chyba o klasę większym. Do A6 jej sporo brakuje.  Jakość materiałów wykończeniowych ok, chociaż w Audi zdecydowanie lepsze. 

Napęd zajebiaszczy chociaż przy ruszaniu ma jakąś taką dziwną zwłokę zanim wystartuje. Przy włączaniu się do ruchu strasznie to upierdliwe. 

Mogli by wyciszenie poprawić w Skodzie. Ergonomia lepsza w Audi albo może trzeba się przyzwyczaić . Ogólnie skoda bardzo fajne auto tylko cena powoli się robi zaporowa. Jak sprawdzałem to za cenę tej Skody można kupić Mercedesa E klasy :naughty:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale na pewno nie z takim wyposażeniem. Superb w praktycznie pełnej opcji to okolice 180k.

Jakiś 4-5 latek to może być ciekawa opcja - bo A4 B9 obstawiam, że już nie da rady kupić tak "tanio" jak B8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 B9 cena z kosmosu. Rozglądam się za jakimś dla żony ale chyba trzeba poczekać aż będą miały po 3-4 lata i wejdą polizigi to ceny mocno spadną.  Skoda też nie lepiej, z wyprzedaży rocznika 2016 prawie 190K. 

Ja chyba bym prywatnie za tą kasę Skody nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jezdzisz po miescie na krotkich odcinkach to takie spalanie mysle ze jest normalne. Jest zima auto niedogrzane, wyjedz kawalek w trase...

z drugiej strony fura musi sie dotrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, l.e.s.t.e.r napisał:

A4 B9 cena z kosmosu. Rozglądam się za jakimś dla żony ale chyba trzeba poczekać aż będą miały po 3-4 lata i wejdą polizigi to ceny mocno spadną.  Skoda też nie lepiej, z wyprzedaży rocznika 2016 prawie 190K. 

Ja chyba bym prywatnie za tą kasę Skody nie kupił.

190k za Skodę bym nie zapłacił. Pamietam, jak w 2005r płaciłem 195k za S-klasę w220 lift w Niemcowni. Auto było dwu letnie, bezwypadek. Było 10 lat w moim posiadaniu i muszę stwierdzić, że bardziej komfortowym autem nie jeździłem. 

IMG_1868.JPG

Edytowane przez szogun555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoda byłaby fajna jakby kosztowała 150K. Jak kosztuje prawie 200K to kolejek wielkich nie ma. Szybko można ją mieć , nie czeka się długo w salonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochlałeś widze wczoraj :P to jest 60-180 :P dobrze jedzie jak na taka masę i tylko 224ps to jestem w szoku.. jednak nowe auto to nowe auto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, roman_tyk napisał:

wieczorna przejazdza po niemczech:

 

Kaganiec będziesz ściągać ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...