Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Problem z kierunkowskazem.


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Siema :hi:

Mam problem z jednym kierunkiem, który polega na tym, że mruga on 2-3 razy szybciej niż powinien. Drugi jest wporządku. Pewnie wina leży w przerywaczu i teraz pytanie: Gdzie on sie znajduje? Jaki koszt kupna i czy samemu bez problemu to wymienie?

Z góry dzieki za podpowiedzi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z jednym kierunkiem, który polega na tym, że mruga on 2-3 razy szybciej niż powinien. Drugi jest wporządku.

a sprawdziłeś czy działa kierunkowskaz po tej samej stronie auta tylko (tzn. lewej lub prawej bo nie opisałeś) z przodu lub tyłu (bo również nie podałeś) - trzeba sprawdzić komplet tj. np. prawy kierunkowskaz przód, bok i tył - usterka jednego z tych trzech powoduje szybszą pracę pozostałych po tej samej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi:

Mam problem z jednym kierunkiem, który polega na tym, że mruga on 2-3 razy szybciej niż powinien. Drugi jest wporządku. Pewnie wina leży w przerywaczu i teraz pytanie: Gdzie on sie znajduje? Jaki koszt kupna i czy samemu bez problemu to wymienie?

Z góry dzieki za podpowiedzi :hi:

przerywacz jest w przycisku od awaryjnych.Koszt w aso 80 zł :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką żarówkę :mysli: wszystkie chyba działają :wink4:

Chyba to nie znaczy na pewno,sprawdź czy wszystkie żarówki świecą po danej stronie bo dlamnie wygląda to na przepaloną żarówkę po jednej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź też przewody, może gdzieś przewód się przetarł i nie łączy albo na styku przy żarówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i faktycznie padła przednia żarówka :wink4:

Dzięki za wszystkie sugestie :notworthy:

Zmien zarowke.. :naughty:

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...