Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Eibach sportline czy Prokit

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie

Potrzebuję porady które sprężyny do mojego audi wybrać mam najprawdopodobniej zawieszenie 1BA rozważam tutaj dwie opcje Eibach sportline lub prokit nie chciałbym aby było za twardo ale wiadomo aby był jakiś efekt tej zmiany.. Które sprężyny polecacie?

Opublikowano

Jak nie zmieniasz amorków to tylko eibach -30 .

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czy nie będę zmuszony do wymiany bo jeden zaczyna puszczać. Chodzi o to aby w miarę połączyć komfort z estetyka. Czy może orientujesz się kto ma takie amortyzatory i sprężyny na avancie?

Opublikowano

Nie wiem czy nie będę zmuszony do wymiany bo jeden zaczyna puszczać. Chodzi o to aby w miarę połączyć komfort z estetyka. Czy może orientujesz się kto ma takie amortyzatory i sprężyny na avancie?

Ja mam Prokit (-30mm) i zalozylem do tego oryginalne amorki s-line 1be -20mm i jest rewelacja :)

Opublikowano
  • Autor

Wrzucisz jakieś zdjęcia?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Eibach -30 + amorki s-line

fa6f3fdcea5a5da8.jpg

Opublikowano

Kolego jak będziesz kupował to kup pod wagę a nie pod silnik,unikniesz efektu na który duże ludzi narzeka (klapnięty tył)

Ja też mam eibacha -30 na amorkach sline ;)


Zdjęcia znajdziesz w moim wątku

Opublikowano
  • Autor

Właśnie póki co kupię sprężyny i to co będzie wymagało koniecznie wymiany jeśli chodzi o zawieszenie.. Muszę dokończyć remont silnika to jest obecnie największą bolączką..

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Marcin twoja a4 już przeglądałem kilka razy.. :) Ciekawi mnie jak wyglądaja te sprezyny na Avancie w zawieszeniu które ja posiadam..

Edytowane przez Harry Zott

Opublikowano

Właśnie póki co kupię sprężyny i to co będzie wymagało koniecznie wymiany jeśli chodzi o zawieszenie.. Muszę dokończyć remont silnika to jest obecnie największą bolączką..

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Marcin twoja a4 już przeglądałem kilka razy.. :) Ciekawi mnie jak wyglądaja te sprezyny na Avancie w zawieszeniu które ja posiadam..

:)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wybór padł na pro-kit w przyszłym tygodniu będą montowane

Opublikowano

Wybór padł na pro-kit w przyszłym tygodniu będą montowane

Ja tak samo, oby bylo dobrze :D
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Wrzuć zdjęcie jak wygląda po montażu

Opublikowano

Podłączę się z zapytaniem - czy na pewno do standardowych amorków 1ba można bez problemu dać pro-kit -30mm?

Opublikowano

Podłączę się z zapytaniem - czy na pewno do standardowych amorków 1ba można bez problemu dać pro-kit -30mm?

Można , ale lepiej będzie to grało z amorkami o skróconym skoku np 1BE .

Opublikowano

Wrzuć zdjęcie jak wygląda po montażu

Wyglądało przed:

11310946fc44d.jpg

567d1cf90f299.jpg

A tak po wymianie na pro-kit

7eb66a81f9673.jpg

8f06843fdcb8c.jpg

20d15d3911b5f.jpg

Edytowane przez lojtman

Opublikowano

Ładnie, sprężyny dobierałeś pod wagę? Jakie wrażenia z jazdy z amorkami 1BA?

Opublikowano

Nie sprawdziłem jeszcze jakie mam amorki, ale moim zdaniem prowadzi się dużo lepiej, a twardości nie czuje. Jedyne co mnie boli to ociera coś z tyłu przy większym wyboju, chyba że w aucie jest 5 osob, to na zakrętach jest masakra. Nie wiem czy to kwestia amorkow, czy 19tek z et35...

Sprężyny pod silnik*

Edytowane przez lojtman

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dobrze to wyglada tez zastanawiam sie nad eibach pro kit

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.