Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czerwona perełka :)


rura92

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda sprzedawać takiej sztuki, ale jeśli już.. To możesz spróbować za okolice 14-15 tyś. Choć jestem pewien, że ta cena Cię nie zadowala, podobnie jak kupującego będzie zbijał jak się da więc wolałbym puścić to w serii, bez kół, jeśli to dla Ciebie problem to bez zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze hejty kto się zna kto się nie zna. Napisalem 8 kola bo poza zew wyglądem to to auto nic nie ma i jeszcze kibel silnik. Kupic nie chce tylko pisze jakie sa realia i jaki masz rocznik. Owszem za 10 kola kupiłem ze szwagrem polifta i chociaż tam jest baza do podrezania a nie 1.6. Także zycze ci zebys sprzedal za 15-20 tak jak weterani wyżej napisali <lol2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dojrzałem na tel że ma tylko zderzak S4.. :D w sumie to poza kołami i tym zderzakiem rzeczywiście jest to zwykłe A4 z 1.6l :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I panie rura92. Czas pokaze kto się zna na samochodach czy ten co 15-20 powie ze warta czy ten co 8kola powiedział. bo jak dostaniesz za nia 10tys to masz u mnie jaska litrowego :)


http://a4-klub.pl/index.php?/topic/78319-b5-afm-all-b5-srebrna-strzala-xenon-18-gwint-sciema/?hl=%2bsrebrna+%2bstrzala+%2bgwint


proszę wejdź sobie w mój watek i zobacz. 2 late temu sprzedałem ja za 12kola w tym 7tysi wlozylem na części mechaniczne kilka miechow wcześniej foto jest :) Także będziesz miał pogląd ile możesz wolac za swoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artec Turbo P w 19 calach kosztuje jednak swoje i jeżeli auto jest sprzedawane razem z felgami, to trzeba wziąć to pod uwagę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...