Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Falujace obroty


lukasz83_23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Koledzy mam takie pytanie.Strasznie skacza mi obroty na gazie a na benzynie chodzi rowniutko co to moze byc silnik 1.6.Zgory dzieki.Pozdrawiam :kox:

Najlepiej podjechać do gazowników, niech wepnie ci się w instalację gazową i przejedźcie się niech to sprawdzą podczas jazdy.

Przyczyn moze być wiele( brudne filtry od gazu, świece i przewody, za dużo powietrza a za mało gazu). Jeśli jest to sekwencja to stawiał bym na Świece lub przewody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli problem występuje tylko na gazie to tak jak wyżej kolega napisał będzie to pewnie wina instalacji LPG

A kiedy skaczą ci te obroty ??? bo ja tak mam jak dojeżdżam do skrzyżowania i daje go na luz.Trochę pofalują i potem spoko.

Mam to samo, a jeszcze czasami nie spadają obroty. Po zgaszeniu silnika i ponownym uruchomieniu jest wszystko OK.

U mnie był to czujnik halla (oczywiście nie mam instalacji LPG i mówię o tym problemie na benzynie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli problem występuje tylko na gazie to tak jak wyżej kolega napisał będzie to pewnie wina instalacji LPG

A kiedy skaczą ci te obroty ??? bo ja tak mam jak dojeżdżam do skrzyżowania i daje go na luz.Trochę pofalują i potem spoko.

Mam to samo, a jeszcze czasami nie spadają obroty. Po zgaszeniu silnika i ponownym uruchomieniu jest wszystko OK.

U mnie był to czujnik halla (oczywiście nie mam instalacji LPG i mówię o tym problemie na benzynie)

albo przepustnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...